Internetowe Rewolucje Google – darmowy kurs, z którego warto skorzystać

Nie jest tajemnicą, że prowadzenie biznesu na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat uległo diametralnej zmianie. Dziś motorem napędowym rozwoju wielu firm jest Internet, który oferuje nieograniczone możliwości zarówno rynkowym potentatom, jak również lokalnym podmiotom.

internetowe rewolucje

Pomimo że nie jesteśmy europejskim liderem w zakresie wykorzystania Internetu w działaniach marketingowo-sprzedażowych to jednak z każdym rokiem świadomość polskich przedsiębiorców w tej dziedzinie wzrasta. Świadczy o tym wzrost popularności wpisywania w wyszukiwarkę takich fraz jak content marketing, remarketing, pozycjonowanie Warszawa, strony responsywne czy social media. Jeżeli hasła te wzbudzają w Tobie pewne obawy i nie do końca wydają Ci się oczywiste, to warto wykorzystać możliwości, jakie oferuje Google polskim przedsiębiorcom.

Internetowe Rewolucje Google

Z myślą o wszystkich osobach, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych rozwiązań oraz najpopularniejszych trendów wykorzystywanych w marketingu internetowym powstał darmowy kurs pod nazwą „Internetowe Rewolucje”. Celem kursu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz wiedza o potencjale, jaki kryje się w Internecie. Kurs znajduje się na specjalnej platformie edukacyjnej Google i został podzielony na 23 tematy odpowiadające poszczególnym zagadnieniom. Każdy temat składa się z kilku krótkich filmików, po których następuje test weryfikujący zdobytą wiedzę.

Nauka łatwa i przyjemna

Największą zaletą kursu jest sposób, w jaki przekazuje wiedzę. Jest ona podana w bardzo prosty i przyjemny sposób dla każdego, niezależnie od poziomu jego umiejętności. Istnieje również możliwość indywidualnego dopasowania udostępnianego materiału do swoich potrzeb. Po pierwszym zalogowaniu na platformie edukacyjnej zostajemy poproszeni o wypełnienie krótkiego kwestionariusza, który umożliwia zdefiniowanie interesujących nas materiałów. Na osoby, które poświęcą kilka godzin swojego cennego czasu i zdecydują się przebrnąć przez wszystkie tematy, czeka nagroda. Jest to imienny certyfikat od Google, który po wydrukowaniu i oprawieniu w ramkę może się doskonale prezentować na Waszym biurku bądź szafce.

Kurs „Internetowe Rewolucje” trwa do końca 2016 roku, dlatego zachęcamy Was do jak najszybszego skorzystania z możliwości, jakie oferuje. W prosty sposób tłumaczy wszystkie podstawowe zagadnienia z zakresu marketingu internetowego, dlatego w naszej opinii jest on świetnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających swoją przygodę w internetowym świecie biznesu. Pamiętaj, że rozwój osobistych kompetencji ma diametralny wpływ na sposób prowadzenia biznesu. Razem z Google zrobisz istotny krok do przodu i wprowadzisz swoją firmę na zupełnie nowy, wyższy poziom funkcjonowania.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.