Hosting

Nasz subiektywny ranking hostingów

Hosting – to w skrócie miejsce w Internecie na Twoją stronę internetową. Poniżej polecamy firmy hostingowe, w których nasze wydawnictwo utrzymuje swoje strony internetowe.

  1. Kylos.pl – Wybierając dostawcę usług hostingowych powierzasz mu swój biznes i reputację. Chcesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie jest we właściwych rękach. Firma Kylos powstała w 2003 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi. Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowuje centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

> zobacz ofertę firmy Kylos.pl >>>

Kylos.pl

2. Hekko.pl – Firma powstała w 2007 roku. Aktualna oferta to cztery plany taryfowe. Hosting jest obsługiwany przez wyjątkowo szybki i wydajny serwer www (LiteSpeed) oraz zaawansowany silnik bazodanowy MariaDB. Taki dobór komponentów sprzyja osiąganiu lepszych wyników strony w testach wydajnościowych. Polska lokalizacja data center zapewnia niskie pingi (średnio 5-10 ms dla użytkowników w Polsce), wydajną sieć, szybsze reakcje.

> zobacz ofertę firmy Hekko.pl >>>

Hekko.pl

  1. AttHost.pl – świadczy usługi hostingowe od 2012 roku. Wykupując usługę hostingu, otrzymujesz dożywotnią gwarancję stałej ceny. Wszystkie serwery obsługiwane są przez autorski panel administracyjny, który zapewnia samodzielną, kompleksową oraz łatwą i przyjemną obsługę konta. Stworzenie autorskiego rozwiązania pozwala zaoferować usługi niedostępne u konkurencji. Jedną z nich jest możliwość uruchamiania aplikacji napisanych w Django oraz Ruby on Rails, którymi zarządzanie w całości zintegrowane jest z panelem administracyjnym konta.

> zobacz ofertę firmy AttHost.pl >>>

AttHost.pl