Reklama

Zapraszamy do reklamy na portalu Biznes-blog.pl

* Artykuły sponsorowane – czas emisji do uzgodnienia (co najmniej rok, z opcją pozostawienia na stałe). Koszt: 50 zł brutto (z max 2 linkami), 40 zł brutto (z 1 linkiem), 30 zł brutto (bez linków). Treść artykułu musi nawiązywać do tematyki serwisu. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu oraz sprzecznego z polskim prawem. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4; możliwość zamieszczenia logo, grafik i zdjęć w treści artykułu; możliwość embedowania filmu. Autor artykułu musi mieć nieograniczone prawo do publikacji zdjęcia (loga) lub musi być jego właścicielem. W zakresie publikacji artykułów sponsorowanych współpracujemy ponadto m.in. z serwisami WhitePress oraz Linkhouse. Zapraszamy do rejestracji w tych serwisach i zlecenia nam publikacji artykułów sponsorowanych (ceny konkurencyjne!).
* Reklamy banerowe – baner ofertowy lub kierujący do serwisu zleceniodawcy może być umieszczony w panelu bocznym naszej witryny.
Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:
Panel prawy (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 10 zł/dzień
300×600 px – cena 20 zł/dzień
Reklamy emitowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach.
Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji.
Uwaga – reklamy płatne wyświetlane są na najwyższej pozycji w panelu bocznym. Nie stosujemy rotacyjnego wyświetlania reklam.
Rabaty:
Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%
Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%
Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%
* Redakcja serwisu Biznes-blog.pl przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu. Redakcja serwisu Biznes-blog.pl nie stosuje reklamy mailingowej.
* Serwis Biznes-blog.pl prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT (wystawiamy faktury na kwotę brutto).
* Wydawca serwisu zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.
* Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Faktury wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty !!!

Kontakt: biuro[at]biznes-blog.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.