Z kartą Banku Pocztowego kurier Poczty Polskiej tańszy aż o 30%

Teraz i do końca 2013 r. z dowolną kartą Banku Pocztowego Klienci w placówkach Poczty Polskiej skorzystają z kuriera Pocztex Ekspres 24 z 30% rabatem. To nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej tylko dzięki posiadaniu karty Banku Pocztowego.

Bank Pocztowy z Pocztą Polską wprowadza program „Świąteczny Rabat z Kartą”. Dzięki temu już teraz w listopadzie, ale również przez cały grudzień w okresie przedświątecznym i do końca 2013 r., posiadacze kart Banku Pocztowego w ponad 5 tys. Placówek Poczty Polskiej będą mogli skorzystać z usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24 w promocyjnej cenie – z rabatem w wysokości 30%.

By skorzystać z Programu i z dużym rabatem wysłać przesyłkę kurierską, podczas nadawania jej na poczcie Klient powinien okazać dowolną z posiadanych kart Banku Pocztowego. Może to być karta do Pocztowego Konta Standard lub Nestor, do Pocztowego Konta OszczędnościowegoPocztowego Konta Firmowego, ale także Pocztowa Karta Kredytowa czy ZASILACZ, czyli wydawana przez Bank Pocztowy specjalna karta dla osób nieposiadających konta bankowego. Wówczas za usługę kurierską Pocztex Ekspres 24, a więc nadanie paczki o masie nawet do 50 kg w obrocie krajowym, Klient zapłaci 30% mniej niż w standardowym  cenniku.

– „Świąteczny Rabat z Kartą” to ciekawa promocja w przedświątecznym okresie, gdyż z jednej strony wysyłamy wówczas więcej paczek czy prezentów, a z drugiej staramy się nie przekroczyć naszych i tak bardziej napiętych w tym czasie budżetów – stąd propozycja 30% rabatu na przesyłkę kurierską Poczty Polskiej. Z drugiej strony to dodatkowa zaleta kart Banku Pocztowego, które aktywnie użytkowane, jak w przypadku kart do naszych kont, są darmowe – mówi Anna Znamirowska-Stączek, Z-ca Dyrektora w Departamencie Produktów i Analiz Banku Pocztowego.

Karta do Pocztowego Konta Nestor i Standard Banku Pocztowego aktywnie wykorzystywana do płacenia za zakupy może być bezpłatna, zaś kartę ZASILACZ można kupić od ręki w placówce pocztowej (lista placówek na www.zasilacz24.pl) i zacząć od razu korzystać z promocji „Świąteczny Rabat z Kartą”. Oszczędności z posiadania takiej karty i dzięki temu skorzystania z 30% rabatu za nadanie w Placówce Pocztowej przesyłki z wykorzystaniem usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24, w zależności od wagi przesyłki, mogą wynieść każdorazowo od 10 zł do ponad 25 zł.

Program „Świąteczny Rabat z Kartą” trwa do 31 grudnia 2013 r. Z usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24 posiadacze dowolnej karty Banku Pocztowego mogą skorzystać w jednej z 5 tys. Placówek Poczty Polskiej, które oferują usługę Pocztex. Ich lista oraz Regulamin Programu dostępne są na stronie www.poczta-polska.pl.

[media.pocztowy.pl]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.