Wybór najlepszej oferty leasingowej jest łatwy

Leasing to jedna z najpopularniejszych opcji zakupu samochodu. Przedsiębiorcy mogą w ten sposób szybko skompletować flotę do swojej firmy. Jak wybrać te najlepsze oferty?

003-cls

W wyborze najlepszych propozycji może pomóc kalkulacja leasingu. Można tego dokonać wykorzystując narzędzia proponowane przez poszczególne firmy. Nie są to oficjalne oferty handlowe, ale dają ogólny zarys zysku dla klienta. Narzędzia te poprzez specjalny algorytm określają wysokość miesięcznych opłat, które będziemy musieli ponosić w przypadku wyboru konkretnego produktu. Możemy w ten sposób porównać wstępne oferty kilku firm – zestawiając ze sobą wyniki z różnych stron internetowych lub sprawdzić jaki jest stosunek propozycji leasingu z propozycją kredytu.

ŁATWA OBSŁUGA

Kalkulator rat leasingu nie jest narzędziem skomplikowanym w obsłudze. Wystarczy znaleźć stronę internetową zaufanej firmy. Dobrze jest wybrać tę, która cieszy się powszechnym zaufaniem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że uzyskane dane są rzetelne. My polecamy narzędzie przygotowane przez firmę CLS. Znajdziemy je pod adresem https://cls.pl/kalkulator. Wypełnienie formularza zajmie nam zaledwie kilka minut. Aby otrzymać wyliczony leasing samochodu kalkulator poprosi nas o garść informacji, dotyczących potencjalnego zakupu. Musimy podać wartość pojazdu, wysokość wkładu własnego czy liczbę rat. Wyniki wyświetlą się od razu, po ustawieniu poszczególnych parametrów. Do tego, kalkulację możemy przeprowadzić o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu czy biura, a wyniki możemy wydrukować i posiłkować się nimi podczas rozmowy z agentem.

TO TYLKO INFORMACJA

Warto pamiętać, że taki kalkulator podaje jedynie orientacyjne koszty leasingu i kredytu bankowego. Każda z firm ma bowiem swoje promocje, czy oferty dla stałych/nowych klientów. Obliczenia nie uwzględniają kosztów związanych z wykupieniem ubezpieczenia AC/OC/NW.

NIE TYLKO OSOBÓWKI

Przy użyciu takiego kalkulatora, który oferowany jest przez firmę CLS możemy wyliczyć nie tylko koszty zakupu samochodu osobowego. Poznamy też wysokość raty, związanej z kupnem dostawczaka, ciężarówki, maszyn rolniczych czy budowlanych. Co więcej firma przewidziała również zainteresowanie dotyczące maszyn i urządzeń przemysłowych. Za pośrednictwem jednej strony internetowej, możemy więc sprawdzić orientacyjne koszty, związane z większymi zakupami dla naszej firmy.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.