Weź darmową pożyczkę na święta

Święta tuż, tuż – prezenty trzeba kupować i smakołyki szykować… Później sylwester i ferie zimowe. Same wydatki… Nie każdy ma oszczędności, dlatego z pomocą idą nam banki oraz firmy pożyczkowe. Promocje bankowe; darmowe pożyczki – krzyczą wszechobecne reklamy.

W banku nie otrzymamy darmowego kredytu. Jedyną opcją jest w tym przypadku karta kredytowa, gdzie wydaną kwotę trzeba zwrócić w ciągu przeważnie 54 dni. Karta kredytowa jest inwestycją długoterminową i generalnie płatną. Banki stosują różne bonusy dla posiadaczy karty, ale jej posiadacz ponosi comiesięczną opłatę za użytkowanie (ewentualnie trzeba spełnić pewne warunki, żeby nie płacić). Alternatywą dla banków są pozabankowe firmy pożyczkowe.

Czy pozabankowa pożyczka może być darmowa? Tak, może! Ale pod warunkiem, że zostanie spłacona w terminie, na jaki została wzięta. Jeśli zaś klient nie zmieści się w ustalonym terminie, wówczas ta pożyczka staje się bardzo droga. Stąd te darmowe pożyczki – firmy liczą, że wielu klientów nie odda pieniędzy w terminie. Fachowcy od życia na kredyt opracowali już pewien trick, dzięki któremu darmową pożyczkę można spłacać nawet pół roku. Jak to działa? Po prostu bierzemy gotówkę w pierwszej firmie pożyczkowej. Po 30 dniach bierzemy pożyczkę w drugiej firmie i spłacamy tą pierwszą. I tak dalej. Niestety, w końcu dług trzeba będzie oddać. I co ważne, w tym wszystkim jest jeden ogromny minus – darmowe pożyczki otrzymują tylko nowi klienci tych firm. Dlatego, operując tym systemem, zamykamy sobie drzwi do darmowych pożyczek w przyszłości. Chyba, że powstaną nowe firmy, które jeszcze nie mają nas w bazie…

pb1117c

Jeśli brakuje Ci gotówki na zakupy, wybierz jedną z naszych propozycji. Pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut!

> NetCredit – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni za darmo!

> Vivus.pl – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1400 zł na 30 dni za darmo!

> Ekspres Kasa – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo!

> InCredit – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo!

> Filarum.pl – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo!

> Ofin.pl – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo!

> Alfa Kredyt – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 750 zł na 15 dni za darmo!

> LendOn.pl – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 600 zł na 30 dni za darmo!

> Smart Pożyczka – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 600 zł do 30 dni za darmo!

> Via SMS – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 500 zł na 30 dni za darmo!

> Wonga – wyślij wniosek Pierwsza pożyczka do 750 zł nawet na 60 dni – koszt tylko 10 zł!

Zobacz naszą pełną ofertę pożyczek pozabankowych >>>

Polecamy karty kredytowe:

> Citi Handlowy

 • Karty kredytowe Silver, Gold i Platinum Citi Handlowy oferują rabaty nawet do -50% w prawie 5000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, aż do 200 zł w prezencie na start, kredyt 0% do 54 dni dla transakcji bezgotówkowych oraz brak prowizji za zakupy dokonane kartą.
 • Dzięki karcie kredytowej Citibank MasterCard World klient otrzymuje 100 zł w prezencie na start, specjalne zniżki u 7 partnerów karty (m. in. 25% w H&M, do 10% w Merlin.pl, 10% w Multikino) oraz dostęp do Programu CitiRabaty.pl – do 50% rabatu w blisko 5000 sklepach i punktach usługowych!
 • Płacąc kartą kredytową CitiBank PremierMiles klient za każde 5 zł wydane bezgotówkowo otrzymuje 1 Citi Milę, następnie zdobyte mile można wymienić na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach na całym świecie. Dodatkowo otrzymuje 2 000 mil powitalnych.

> Raiffeisen Polbank

Karta kredytowa Raiffeisen POLBANK zapewnia bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, dzięki czemu klienci otrzymują tańsze bilety lotnicze. Kolejną dodatkową korzyścią jest brak podwójnego przewalutowania dla transakcji zagranicznych.

> Deutsche Bank

Karty kredytowe Deutsche Banku wydawane są z bogatym pakietem ubezpieczeń i dają aż 56 dodatkowych dni na spłatę zobowiązań. Ponadto gwarantują rabaty do 50% u Partnerów Strefy Rabatów w całej Polsce.

> T-Mobile Usługi Bankowe

Niezależnie od wybranego rodzaju karty, klientowi przysługują następujące przywileje: darmowe wydanie karty, 58 dni okresu bezodsetkowego, wysoki limit kredytowy, możliwość dokonania z rachunku karty przelewu, funkcjonalność transakcji bezstykowych PayPass™ oraz możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty.

> Credit Agricole

 • 0 zł opłaty za prowadzenie rachunku karty. Jeśli płacisz kartą lub wybierasz gotówkę z bankomatu na łączną sumę minimum 400 zł miesięcznie, bank zwalnia Cię z opłaty za prowadzenie rachunku karty.
 • Wygodny Plan Spłat Ratalnych i do 54 dni bez odsetek
 • Do 10 000 zł limitu
 • 0 zł prowizji za płatności kartą
 • Rabaty w całej Polsce

> Bank Millennium

Karta Kredytowa w Millennium Bank to szeroki wybór kart kredytowych, 5% rabat na zakupy, szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych, okres bezodsetkowy do 56 dni.

> mBank

Karty kredytowe mBanku umożliwiają wykorzystanie od 500 do 200 000 zł limitu w 54-dniowym okresie bezodsetkowym. Do wyboru klientów oddane zostały m.in. MasterCard Standard, Visa Classic, Visa Electron.

Zobacz naszą pełną ofertę kart kredytowych >>>

Tanią opcją pozyskania dodatkowej gotówki jest tzw. pożyczka społecznościowa. Platformy pożyczkowe – najbardziej znane to Lendico i Kokos – łączą bezpośrednio pożyczkobiorców oraz inwestorów. Dzięki temu unika się wysokich kosztów pożyczki ponoszonych tradycyjnie przez banki i firmy pożyczkowe. W rezultacie miesięczna rata Twojej pożyczki jest niższa.

pb1117d

Zobacz – przelicz – wyślij wniosek:

> Lendico – Pożyczka społecznościowa Lendico łączy pożyczkobiorców z inwestorami. Dzięki takiemu rozwiązaniu: możesz co miesiąc cieszyć się niskimi ratami swojej pożyczki, zrealizujesz swoje cele, na które potrzebujesz pożyczkę – bez ryzyka i zbędnych formalności.

> Kokos – Kokos.pl to serwis, w którym klient pożycza pieniądze od osoby, która zdecydowała się zainwestować posiadane środki. Pożyczka już w kilka minut trafia prosto na konto, bez poręczycieli i zbędnych formalności, nawet do 25 tys. zł.

pb1117eJeśli już skorzystaliście z wybranej oferty, proszę o opinię w komentarzach…

reklama:

2 thoughts on “Weź darmową pożyczkę na święta

 1. Nie ma darmowych. Grunt to dobrze przeczytać umowę i wiedzieć na jakich warunkach się ją bierze czyli ile i kiedy trzeba bedzie oddać. Ja mam taką e ferratum banku i właśnie kończę spłacać

  1. Dziękuję za komentarz. Wprawdzie osobiście nie korzystałem z opisanych w artykule ofert, jednak mam znajomych którzy korzystali. I faktycznie te pożyczki mogą być darmowe w określonym terminie. Tylko trzeba, tak jak napisałem w artykule, ściśle przestrzegać terminu spłaty (przeważnie 30 dni). Nie płaci się odsetek czy prowizji. Kosztem jest udostępnienie naszych danych osobowych… Można coś „przetestować” z powyższej listy… Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.