Szybkie pożyczki

Pożyczki online to coraz popularniejszy sposób pożyczki pieniędzy. Są one szybsze i wygodniejsze. Wszystko załatwia się przez Internet, bez wychodzenia z domu. Nie musimy też długo czekać na otrzymanie pieniędzy. Czas pożyczki także może być bardzo krótki. Dlatego mówi się o pożyczkach online jako o chwilówkach.

bb3-004

Co to jest?

Pożyczka online to pożyczka pozabankowa, którą możemy wziąć prze Internet. Oznacza to, że nie musimy już biegać od banku do banku i przedstawiać zaświadczenia o dochodach, zastanawiając się czy w tym banku uda się wziąć pożyczkę. Wszystkie formalności załatwiane są online. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu z herbatą w ręku i wypełnić formularz na stornie internetowej. Pożyczka taka jest pożyczką na krótki czas, a jej wysokość nie przekracza 10 000zł.

Jaki może być cel?

Biorąc pożyczkę online nie musimy określać celu naszej pożyczki. Cel jest dowolny. Opłacenie rachunków, wakacje lub przyjęcie urodzinowe dziecka. Często zdarza się, że mamy nagły wydatek, który przekracza nasz budżet domowy. W takich sytuacjach pożyczka przez Internet okazuje się idealnym rozwiązaniem.

Kim jest pożyczkodawca?

Pożyczek online udzielają firmy pożyczkowe. Nie są to banki ani Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK). Zazwyczaj to osoby prawne prowadzące działalność gospodarczą. To firmy, które oferują niewysokie kwoty na krótki termin spłaty. Jest ich na rynku wiele, więc mamy w czym wybierać.

Jakie są oferty?

Ofert, podobnie jak firm, jest wiele. Niektórzy oferują pożyczkę 0%. Co to znaczy? Gdy bierzemy pożyczkę 0% spłacamy dokładnie tyle samo, co pożyczyliśmy. Nie jest w takim przypadku naliczane oprocentowanie. Są to oferty zazwyczaj dla nowych klientów, którzy pierwszy raz chcą wziąć pożyczkę w tej firmie lub w ogóle nie są jeszcze zorientowani w rynku pożyczkowym. Pierwsze pożyczki nie są wysokimi kwotami, raczej nie przekraczają kwoty 1500 zł. Są firmy, które oprocentowanie 0% proponują swoim stałym klientom.

Którą firmę wybrać?

To zależy czego potrzebujemy. Jeśli to nasza pierwsza pożyczka, warto sprawdzić promocje dla nowych klientów. To, ile potrzebujemy pieniędzy też ma duże znaczenie. Może zdarzyć się tak, że firma, którą jesteśmy zainteresowani nie wypłacają tyle, ile potrzebujemy pieniędzy. Powinniśmy także zwrócić uwagę na czas spłaty pożyczki. Jeśli chcemy pożyczkę na dłużej niż miesiąc powinniśmy poszukać firmy, która taką ofertę ma. Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę należy sprawdzić jeszcze możliwość przedłużenia czasu spłaty pożyczki. Czasami potrzebna jest taka opcja przy pożyczce, a nie chcielibyśmy dużo za to zapłacić.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.