Świąteczne promocje pożyczek pozabankowych

logo-lendOnKoniec roku to większe wydatki – na prezenty, smakołyki, itp. Już ruszyły przygotowania do świąt. Okres przedświąteczny wiąże się z większymi potrzebami finansowymi. Na świąteczne zakupy przyda się szybka gotówka. Nie zawsze trzeba iść do banku po duży kredyt. Czasem wystarczy mały zastrzyk gotówki. Firmy pożyczkowe przygotowały specjalne oferty promocyjne. Pożyczkę można otrzymać za darmo lub taniej niż zwykle. Dodatkowo, można otrzymać prezent lub wygrać nagrodę.

Poniżej kilka interesujących propozycji:

* Provident – promocja dla nowych klientów: nawet 28 dni na sprawdzenie pożyczki. Jeśli się rozmyślisz i odstąpisz od umowy, zwrócisz tylko otrzymaną kwotę pożyczki.

* LendOn.pl – pierwsza pożyczka 20% taniej! Z okazji zbliżających się świąt, Lendon przygotował promocję, w której klienci mają możliwość skorzystania z 20% zniżki na pierwszą pożyczkę!

* OK Money – pierwsza pożyczka gratis! Promocja jest przeznaczona dla klientów, którzy złożą wniosek o udzielenie pożyczki odnawialnej w okresie do 31 grudnia br. Promocja ma zastosowanie tylko do pierwszej pożyczki, niezależnie od okresu na jaki jest udzielana (15 lub 30 dni).

* Kredito24.pl – pierwsza pożyczka będzie za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 7 dni.

* Pożyczkaplus.pl – do 23 grudnia br. koszt wszystkich pożyczek obniżony o 30%. Dodatkowo użytkownicy zaciągający pożyczkę mogą wziąć udział w losowaniu i wygrać tablet (przy terminowej spłacie pożyczki). Pożyczaj 30% taniej i wygraj funkcjonalny tablet! Dołącz do grona lojalnych klientów i od Nowego Roku 2014 r. pożyczaj taniej.

* EkspresKasa.pl – weź pożyczkę do 20 grudnia br. i spłać ją na czas, a dostaniesz bon Sodexo na kwotę 50 zł. Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

* Ofin.pl – weź pożyczkę, dostaniesz bon Sodexo na 50 zł. Ofin.pl przygotował dla nowych klientów promocję, w której klient biorący pożyczkę gotówkową w terminie od 2 do 20 grudnia może otrzymać bon Sodexo na 50 zł w prezencie.

20131121 336x280 Image Banner 336 x 280

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.