Pracujesz za granicą? Dowiedz się, gdzie dokonać korzystnego przewalutowania środków

Wybierasz się do pracy za granicę? Chcesz przesyłać środki bliskim, którzy zostali w kraju? Dowiedz się, gdzie wymienić walutę po korzystnym kursie.

kantor

O współczesnej emigracji mówi się, że jest dojrzała – wiele osób zdecydowało się osiedlić w krajach, do których często wyjeżdżali z myślą jedynie o pracy sezonowej. Nie brakuje jednak takich osób, które chcąc podreperować domowy budżet, wciąż decydują się na sezonową pracę za granicą. Jeżeli właśnie przygotowujesz się do wyjazdu, to musisz wiedzieć, gdzie przewalutować środki po korzystnym kursie. Jeżeli zrobisz to po powrocie do kraju, korzystając z oferty kantoru stacjonarnego, to sporo stracisz.

O czym musisz pamiętać, wyjeżdżając za granicę?

Wyjeżdżając np. do sezonowej pracy za granicę, musisz założyć rachunek walutowy. To właśnie na ten będzie wpływać twoje wynagrodzenie. Posiadając kartę płatniczą, która została podpięta pod rachunek walutowy, będziesz mógł wypłacać gotówkę z bankomatów za granicą.

Decydując się na sezonowy wyjazd za granicę, z pewnością nie zamkniesz rachunku prowadzonego na twoją rzecz przez bank w złotówkach. Posiadanie takiego konta przyda ci się, jeżeli – będąc za granicą – zamierzasz przesyłać pieniądze rodzinie, która pozostała w Polsce.

Gdzie wymienić walutę po dobrym kursie?

Czy wiesz, że na rynku działa kilka podmiotów zajmujących się wymianą walut? Jak się okazuje, najkorzystniejszą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców prezentują kantory internetowe.

Korzystając z kantoru internetowego, możesz szybko przewalutować posiadane środki, a następnie przelać je na konto złotówkowe. Pozostaje jeszcze zlecić przelew z rachunku bankowego prowadzonego w polskiej walucie i… osoby tobie najbliższe mogą już dysponować otrzymanymi środkami.

Który kantor internetowy wybrać?

Wybierając kantor internetowy, musisz zwrócić uwagę nie tylko na oferowane kursy walut, lecz także na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Kantor internetowy Fritz Exchange gwarantuje swoim klientom bezpieczeństwo, a to dlatego, że stoi za nim posiadająca ponad 20 lat doświadczenia  grupa finansowa Fritz Group. Czerpanie z tak bogatego doświadczenia przekłada się również na jakość oferowanych usług – 90% transakcji zostaje zrealizowana w ciągu 15 minut.

Kantor internetowy Fritz Exchange to więcej niż tylko solidny podmiot działający na rynku finansowym. Z punktu widzenia wielu klientów ważne jest również to, że wymieniać walutę mogą oni przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Specjalna oferta dla firm

Wyjeżdżasz za granicę, bo chcesz zarobić pieniądze, aby zrealizować marzenia o własnej firmie? Jeżeli prowadząc działalność gospodarczą będziesz współpracował z zagranicznymi podmiotami, to walutę również powinieneś przewalutować w kantorze internetowym Fritz Exchange. Dlaczego? Okazuje się, że korzyści jest naprawdę wiele.

Kantor internetowy Fritz Exchange przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców. W przypadku jednorazowego zakupu dużej kwoty waluty (powyżej 15 tys. euro) lub stałej współpracy mogą oni negocjować wysokość spreadu z doradcami ds. rynków finansowych. Dealerzy walutowy/traderzy zatrudnieni w kantorze codziennie przygotowują komentarze walutowe i merytoryczne artykuły, w których poruszają zagadnienia związane z działaniem i kondycją rynku finansowego. W razie pytań dotyczących funkcjonowania serwisu, klienci mogą zwrócić się do specjalistów z biura obsługi klienta.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.