Pożyczkoposiadacz już wkrótce zmieni nazwę

logo-pozyczkoposUnikatowy w skali kraju system, umożliwiający swoim Uczestnikom zarabianie na pożyczkach już niedługo będzie nazywać się inaczej. Po roku od momentu uruchomienia innowacyjnej platformy finansowej o nazwie PożyczkoPosiadacz, jej wspólnicy podjęli decyzję o rebrandingu. Nowa nazwa zostanie wybrana w drodze otwartego konkursu.

Wspólnicy spółki zdecydowali się na ten krok po upływie kilkunastu miesięcy, od momentu rozpoczęcia jej funkcjonowania. Za taką decyzją stały konkretne argumenty. Od początku działania PożyczkoPosiadacza do wspólników docierały sygnały, że obecna nazwa wprowadza w błąd, ponieważ w większości przypadków kojarzy się z wzięciem pożyczki, a nie z zarabianiem. Dodatkowo jest trudna do zapamiętania, o czym również informowali  potencjalni i aktualni Uczestnicy Systemu.

Nowa nazwa zostanie wybrana w drodze konkursu. Będzie mógł w nim wziąć udział każdy, kto jest osobą pełnoletnią i ma ciekawy pomysł. Wszystkie propozycje są mile widziane. Komisja będzie rozpatrywać zarówno nazwy polskie jak i obcojęzyczne. Najważniejsze kryteria, które powinna spełniać nowa nazwa to kojarzyć się z takimi wartościami jak zysk, innowacyjność, prostota, czy łatwość rozpoznawania i zapamiętywania, oczywiście musi też być unikalna. Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w konkursie, może nadesłać do pięciu propozycji. Konkurs rusza 18 sierpnia tego roku i potrwa do 15 września. Jego szczegóły, czyli m.in. regulamin i formularz kontaktowy są dostępne na stronie www.wymysl-nazwe.pl Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych. Są to: i-Pad mini Apple i aparaty cyfrowe marki Canon.

PożyczkoPosiadacz to system, który funkcjonuje na rynku finansowym od 2013 roku. Od tego czasu zgromadził już ponad 2.000 Uczestników. To jedyna w Polsce platforma finansowa umożlwiająca zarabianie dzięki kupowaniu pożyczek. Sposób jest bardzo prosty. Uczestnik Systemu kupuje pożyczki a jego przychód stanowią odsetki kapitałowe oraz rabat udzielny przy zakupie pożyczki. Platforma cały czas jest rozbudowywana. Wprowadzono m.in giełdę prywatną, która umożliwia Uczestnikom sprzedaż i kupno pożyczek pomiędzy sobą. A w ostatnim czasie zostały uruchomione nowe programy, które umożliwiają Uczestnikom dodatkowy zarobek. To Program Agent i Program Polecaj.

[komunikat PR]

bb0099

bb0099a

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.