Płatności internetowe? Nie ma problemu z FONDY!

Trudno dziś wyobrazić sobie świat bez szybkich przelewów internetowych. Płatności internetowe umożliwiają nam regularne płacenie rachunków za gaz i prąd, robienie zakupów w sklepach internetowych albo kupowanie biletów do teatru czy kina bez tracenia czasu w kolejce do kasy. Najbezpieczniejszą formą szybkich płatności internetowych jest korzystanie z platform płatności. Nowością na polskim rynku jest portal Fondy, który posiada wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań dla transakcji bezgotówkowych.

Bezpieczne płatności internetowe z Fondy

Coraz rzadziej korzystamy z fizycznej gotówki – obecnie często zastępujemy tradycyjne płatności rozwiązaniami cyfrowymi. Nic więc dziwnego, że powstają specjalistyczne portale oferujące szybkie płatności internetowe, często pomijające godziny księgowania przelewów przez banki. Portal fondy.eu jest to system płatności, który pozwala dokonywać transakcji w internecie w szybki i pozbawiony ryzyka sposób. Portal posiada liczne funkcje, z których najważniejsze to: możliwość płatności jednorazowych i regularnych, płatność jednym kliknięciem, spersonalizowane strony płatności dla sklepów i usług internetowych oraz automatyczne zwroty przelewów. Fondy oferuje liczne funkcje stworzone zarówno dla klientów sklepów internetowych, jak również dla osób prowadzących owe sklepy. Ciekawą funkcją, jaką wprowadza Fondy są bez wątpienia zautomatyzowane zwroty. W przypadku przelewu bankowego trzeba odczekać kilka godzin lub nawet dni, natomiast dzięki Fondy pieniądze pojawiają się na koncie od razu.

fondy.eu

Personalizacja twojej strony płatności

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla sprzedawców internetowych jest opcja personalizacji strony z płatnościami. Dzięki niej można wykonać cały proces płatności oraz jego realizację bezpośrednio na stronie internetowej sklepu, dostosowując wygląd strony płatności do całej witryny sklepu internetowego. Jest to zapewne sporym ułatwieniem dla klientów, a brak przekierowania na strony zewnętrzne zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa. Kalendarz płatności umożliwia uruchomienie płatności cyklicznych z kart klientów, za usługi lub towar w ustalonym przez strony okresie. W ten sposób można płacić za usługi abonamentowe – np. dostęp do publikacji elektronicznych, płatności za rachunki czy składki na ubezpieczenie.

reklama:

One thought on “Płatności internetowe? Nie ma problemu z FONDY!

  1. Usługi pozwalające na szybką realizację przelewów internetowych faktycznie w ostatnim czasie są coraz bardziej popularne Dlatego też warto poszukać najlepszego rozwiązania z tych dostępnych. Ja od siebie mogę polecić Express Elixir. System opracowany został przez KIR, mamy więc pewność całkowitego bezpieczeństwa – a możemy też liczyć na błyskawiczną realizację przelewów, tak w dni powszednie jak i często w weekendy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.