Nexto najlepszą księgarnią e-booków w Polsce

W najnowszym, lipcowym wydaniu miesięcznika Press ukazał się pierwszy ranking polskich księgarni e-booków. Na szczycie zestawienia pierwsze miejsce piastuje Nexto, wybrane przez grono siedmiu niezależnych ekspertów.

Wszystkie księgarnie były oceniane na podstawie sześciu kryteriów: dostępnych formatów, oferty, łatwości zakupów, serwisu pozakupowego, programu lojalnościowego i promocji oraz aplikacji mobilnej księgarni. Aż w trzech kategoriach Nexto osiągnęło najwyższą notę spośród wszystkich sklepów dzięki m.in. multiformatowi i braku DRM-ów, przyjemnej obsłudze procesu zamówienia oraz przyznawania Klientom punktów za każdy zakup. Doceniona została także aplikacja mobilna Nexto Reader, która ma „najbardziej rozbudowany ekosystem aplikacji”.

Jest to dla nas wielki zaszczyt przewodzić w tym zestawieniu.  – mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu NetPress Digital – To pokazuje, że praca jaką wkładamy w rozwój Nexto jest doceniana, a proponowane przez nas rozwiązania podobają się nie tylko Klientom, ale także ekspertom rynkowym. Wiemy, że jeszcze wiele możemy zrobić i nie poddamy się dopóki nie uda nam się zaspokoić potrzeb wszystkich naszych Klientów!

W rankingu znalazło się 15 księgarni sprzedających e-booki m.in. Woblink, eBookpoint.pl, Legimi czy Virtualo.

>> Przeczytaj Press 07/2013 za darmo na Nexto.pl


Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”. W lipcu 2013 został wybrany najlepszą polską księgarnią ebooków wg miesięcznika „Press”.

Dostępna jest także aplikacja mobilna „Nexto Reader” pod systemy Android i iOS, która została zwycięzcą tegorocznej edycji Mobile Shopping Application Awards organizowanego przez MasterCard.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii „Kultura i rozrywka”.

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce – Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

[http://informacje.netpr.pl/]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.