Nexto: darmowa prenumerata przez 7 dni

Nexto-logoNexto, lider i pionier na polskim rynku cyfrowych publikacji, udostępniło nowy system prenumerowania e-prasy z 7-dniowym darmowym okresem testowym. Prenumerata cykliczna to pierwsze i jedyne takie rozwiązanie w Polsce, stworzone na wzór zachodnich modeli.

tp0008W prenumeracie cyklicznej Klient, składając zamówienie na subskrypcję gazety, może zapoznać się z tytułem i jego nowoczesnym formatem elektronicznym dzięki siedmiodniowemu darmowemu okresowi testowemu. Może z niego zrezygnować w dowolnym momencie. Po zakończeniu okresu testowego opłata za następny miesiąc subskrypcji pobierana jest z góry.

Zamówienie jest składane raz – nie trzeba go co miesiąc odnawiać, gdyż przedłuża się automatycznie, co 30 dni. Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z prenumeraty cyklicznej ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego. Wszystkie wydania, które Klient otrzyma w trakcie okresu testowego i kolejnych, pozostają dostępne w Bibliotece na stronie Nexto.pl i w aplikacji Nexto Reader na smartfony i tablety.

Wiele tytułów prasowych, takich jak „Polityka”, „Do Rzeczy”, „Wprost” czy „Tygodnik Powszechny”, dostępnych jest w specjalnych formatach mobilnych, przyjaznych dla czytników (w tym Amazon Kindle), tabletów czy smartfonów.

Usługa prenumeraty cyklicznej skierowana jest do naszych Klientów, którzy coraz częściej wymagają mobilności. Chcą, aby produkt dotarł do nich szybko, na czas i automatycznie, bez potrzeby składania kolejnych zamówień i przerzucania plików między urządzeniami – mówi Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu Nexto.pl. – Prenumerata cykliczna to model bazujący na założeniach przyjętych w sklepie Amazon czy usługach muzycznych Spotify i Deezer. Darmowy okres testowy pozwoli na zapoznanie się z szeroką ofertą prasy i samą usługą. Wierzymy, że klienci uwierzą w to rozwiązanie i nie będą chcieli się z nim rozstać.

Wszyscy zainteresowani mogą przekonać się, jak działa prenumerata cykliczna, na stronie prenumerata.nexto.pl.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.