Mobilne systemy sprzedaży, czyli usprawnienie działań handlowców

Szybki dostęp do informacji to w dzisiejszych czasach konieczność. Posiadając aktualne informacje od handlowców rozproszonych w terenie, menadżerowie są w stanie szybko i skutecznie podejmować decyzje. System ERP Streamsoft Prestiż wspiera pracę handlowców wykonujących działania poza firmą.

W jaki sposób system ERP jest w stanie pomóc mobilnym handlowcom? Znany na polskim rynku producent oprogramowania dla biznesu firma Streamsoft, proponuje system ERP gotowy unowocześnić funkcjonowanie każdej firmy również w obszarze mobilnym. Służy do tego specjalny moduł Mobilne Systemy Sprzedaży.

Czas to obecnie najbardziej cenna rzecz, jaką może dysponować firma. Przepływ informacji w jak najkrótszym czasie pozwala przedsiębiorcom dołączyć do walki o konkurencyjność lub wyznaczać nowe standardy w branży. Firma Streamsoft dostosowała swój wiodący system ERP Streamsoft Prestiż do nowych możliwości, które wyznaczają kierunki we współczesnym biznesie. Potencjał w technologii mobilnej jest ogromny, a szczególnie ważny w obszarach sprzedaży i handlu.

System ERP Streamsoft Prestiż oferuje specjalne aplikacje mobilne: Vanselling oraz Preselling, których zadaniem jest wsparcie sprzedawców wykonujących zadania poza siedzibą firmy. Teraz każdy handlowiec, niezależnie od miejsca i czasu, dzięki połączeniu z Internetem ma możliwość szybkiego przesłania niezbędnych informacji do systemu, a także raportowania wyników. Kadra zarządzająca obserwując i analizując dane nadesłane do systemu może dzięki temu podejmować kluczowe decyzje. Korzystanie z tych aplikacji znacznie przyspiesza realizację zamówień. Możliwe jest wykonywanie szeregu operacji związanych z procesami sprzedażowymi.

Przedstawiciel firmy, posiadając niezbędne aktualne dane pobrane z systemu informatycznego przedsiębiorstwa, jest w stanie np. zebrać zamówienia, kontrolować zadłużenia klienta, wystawiać faktury czy rejestrować przyjęte zapłaty. Usprawnienie pracy jest możliwe dzięki szybkiej wymianie niezbędnych informacji pomiędzy firmą a handlowcem. Ponadto aplikacje zostały napisane na popularne mobilne systemy operacyjne, takie jak: Android, Windows Mobile, Palm OS oraz na klasycznej desktopowej wersji Windows. Cały system obsługi sprzedaży z tego poziomu jest prosty w instalacji i administracji i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w obsłudze.

reklama:

One thought on “Mobilne systemy sprzedaży, czyli usprawnienie działań handlowców

  1. Oto klasyczny przykład jak dobre oprogramowanie może usprawnić pracę firmy, Zdecydowanie wiele firm powinno pokusić się o korzystanie z nowych technologii w celu usprawnienia działań swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.