Foldery klejone – warto czy nie?

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na foldery klejone. Dlaczego w ciągu ostatnich lat stały się tak popularną formą reklamy? Czy warto w nie zainwestować? Jakie dają korzyści dla firmy?

folder

Foldery klejone

Coraz więcej drukarni cyfrowych postanawia wprowadzić do swojej oferty foldery klejone, ponieważ z roku na rok przybywa klientów, którzy o nie pytają. Zaletą takiego rozwiązania reklamowego na pewno jest to, że sprawia on wrażenie niezwykle profesjonalnego i luksusowego, co poprawia wizerunek wielu firm. W dzisiejszych czasach klienci coraz bardziej patrzą na jakość kupowanych produktów, dlatego chcą wchodzić we współpracę tylko z tymi firmami, które są uznawane za prestiżowe.

Foldery klejone swoim wyglądem przypominają książkę. Mogą mieć kilka lub nawet kilkadziesiąt stron. Doskonale nadają się na katalog reklamowy, ofertowy czy promocyjny, cennik lub broszurę informacyjną.

Katalogi klejone posiadają strony połączone klejem na gorąco. Mają standardowe szycie. Łączenie jest bardzo stabilne, przez co katalog nie rozleci się nawet po kilku latach silnego używania. Ze względu na zastosowany sposób łączenia kartek przypominają bardziej książkę niż zwykły folder czy katalog, przez co zyskują wyjątkowy charakter. Są bardzo estetyczne i trwałe. Najczęściej wykorzystuje się je jako oferty handlowe, albumy czy portfolia reklamowe.

folder

Katalogi klejone pozwalają zaprezentować największą ilość informacji. Dają również możliwość wyboru rodzaju papieru, objętości, formatu, a także ułożenia folderu (pionowy, poziomy). Dzięki temu każda firma może dostosować wygląd folderu klejonego do własnych potrzeb, a tym samym w prosty sposób wyróżnić się wśród konkurencji.

Ile kosztuje druk folderów klejonych?

Wszystko zależy od rozmiaru folderu, użytego papieru i innych cech zamówienia. Na szczęście niektóre profesjonalne drukarnie, jak np. drukarnia cyfrowa JKB, udostępniają na swojej stronie formularze, dzięki którym można obliczyć koszt danego zamówienia. Dodatkowo dają też możliwość zlecenia wydruku online, czyli wygodnie, bez wychodzenia z domu. W takim przypadku gotowe foldery można odebrać od kuriera, który dostarczy je pod wskazany adres lub osobiście w punkcie stacjonarnym drukarni.

Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem katalogów klejonych zapraszamy na stronę internetową drukarni cyfrowej JKB Print. Jest to jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych drukarni w Polsce, która oferuje swoim klientom niezwykle przystępne ceny. Poznaj pełną ofertę na stronie https://www.jkbprint.pl/foldery-ulotki-skladane

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.