Budrem – Sprawdzony deweloper z Krakowa z wieloletnim doświadczeniem

Budrem oferuje nowe mieszkania w Krakowie oraz lokale o charakterze usługowym, które są zlokalizowane w samym centrum miasta u zbiegu ulic Fabrycznej i Cystersów w Krakowie.

Budrem

Developer w Krakowie zadbał o to, aby znajdowały się w zielonej okolicy, a jednocześnie były dobrze skomunikowane z różnymi zakątkami miasta. Dlatego mieszkania Budrem są świetną propozycją zarówno dla małżeństw z dziećmi, jak i singli, którzy na co dzień cenią sobie spokój i prywatność.

Inwestycja przy ulicy Cystersów
Podstawową zaletą inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Cystersów jest bliskość dwóch rond – Mogilskiego i Grzegórzeckiego, skąd można dostać się w zasadzie w każdy zakątek miasta.Inwestycja ta  łączy w sobie nietypową architekturę z wnętrzami przestronnymi i funkcjonalnymi. Budynek wyposażony jest w system wentylacji mechanicznej zintegrowanej z nawiewnikami hydrostatycznymi, które zapewniają dopływ do budynku dopływ świeżego powietrza. Ze Strażą Pożarną w bezpośredni sposób podłączony system instalacji przeciwpożarowej. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się w pełni bezpieczni w swoich domach.

Budrem

Funkcjonalność i estetyka w jednym
Budrem to deweloper z 28-letnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale wie, czego od mieszkań oczekują klienci. Mieszkania znajdujące się w ofercie firmy mają powierzchnię od 29 do około 90 metrów kwadratowych. Klient ma również możliwość wyboru aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem dla zmotoryzowanych klientów jest dwupoziomowy, wielostanowiskowy garaż podziemny. W budynku funkcjonuje również cichobieżna winda. Inwestycja ta została nagrodzona tytułem Najlepsza Architektura w Krakowie, który przyznawany jest przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl.

Budrem

Pomoc w każdym aspekcie
Nie bez znaczenia jest również fakt, że deweloper chętnie pomaga swoim klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego pod zakup mieszkania. Budrem współpracuje od wielu lat z doświadczonymi i rzetelnymi doradcami finansowymi, którzy służą w tym względzie pomocą i pomagają wybrać najlepsze w danym wypadku rozwiązanie.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.