Bohaterowie w walce z COVID-19

Bohaterowie COVID-19 nadal pracują niestrudzenie i bezinteresownie na linii frontu kluczowych firm. Noszą maski na twarzy, mundury i odznaki. Jeżdżą ciężarówkami, dostarczają towary, sprzątają nasze miasta, realizują zamówienia i uzupełniają nasze półki.

bohaterowie-covid-19

Bohaterowie COVID-19 nadal pracują niestrudzenie i bezinteresownie na linii frontu kluczowych firm. Noszą maski na twarzy, mundury i odznaki. Jeżdżą ciężarówkami, dostarczają towary, sprzątają nasze miasta, realizują zamówienia i uzupełniają nasze półki.Doceniamy każdą osobę, która bezinteresownie przyczynia się do działań na pierwszej linii światowej globalnej walki z COVID-19.

Ważne by zauważać wszystkich ludzi, którzy działają na pierwszej linii opieki zdrowotnej, handlu detalicznego, dystrybucji hurtowej, produkcji, zakładów użyteczności publicznej i instytucji sektora publicznego. To właśnie od nich zależy czy otrzymamy na czas niezbędne towary i usługi podczas globalnej pandemii. Naszym obowiązkiem jest dopilnować, aby Ci ludzie mogli pracowali bezpiecznie i wydajnie, nawet w czasach skrajnych trudności.

Nasza wdzięczność za ich pacę i poświęcenie wykracza daleko poza nasze życie zawodowe. Indywidualnie wszyscy mamy przyjaciół, rodzinę i sąsiadów, którzy postanowili kontynuować swoje obowiązki na trasach lub w sklepach, szpitalach, magazynach i obiektach użyteczności publicznej, aby pomóc w utrzymaniu funkcjonowania naszej opieki zdrowotnej, łańcucha dostaw i infrastruktury. Wielu z nas zna ludzi, którzy zgłosili się na ochotnika do dostarczania posiłków i lekarstw lub pracują w nadgodzinach, aby inni o wyższym ryzyku mogli pozostać w domu i zadbać o siebie i bliskich.

Kolejny już raz jesteśmy świadkami hojności, determinacji i serca bohaterów pierwszej linii, którzy byli często niedoceniani. Widzieliśmy ich krew, pot i łzy w ich niezachwianych wysiłkach ratowania życia i zdrowia każdego z nas.
Dlatego dzisiaj mówimy proste ale i jak ważne słowa – „dziękuję”, aby skutecznie wyrazić naszą ogromną wdzięczność za cała heroiczną pracę.

Poświęćmy kilka minut i pomyślmy ciepło o bohaterach, którzy nie noszą peleryny.

FILM DOSTĘPNY TUTAJ 

reklama:

One thought on “Bohaterowie w walce z COVID-19

  1. I dlatego to „dziękuję” nabiera w dzisiejszych czasach tak ważnego znaczenia.. Ci ludzie też często „padają na pysk” za przeproszeniem i jest dla nich bardzo wazne to, by czuć się docenionym, zwłaszcza, że nie oszukujmy się: wielu z nas nie chciałoby za nic w świecie być na ich miejscu i wykonywac tej pracy.

    Zatem: należy się szacunek i mocne Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.