Worldline przejmuje PaySquare

Przejęcie firmy PaySquare przez Worldline zostało sfinalizowane. Worldline i Equens połączyły siły w obszarze działań związanych z procesowaniem transakcji finansowych. Zawarta umowa obejmuje również całkowite przejęcie firmy PaySquare przez Worldline.

PaySquare

Silniejsi na zmieniającym się rynku płatności

Europejski rynek płatności przechodzi poważne zmiany spowodowane stałym tempem rozwoju cyfrowego i powstawaniem nowych przepisów. To stawia przedsiębiorstwa w obliczu nowych i trudnych wyzwań. Łącząc swoje siły, Worldline i PaySquare może skuteczniej pomóc przedsiębiorcom dostosować się do tych zmian.  Będąc ważnym graczem na rynku płatności, będziemy nadal oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie płatności, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Od PaySquare do Worldline

W przyszłości markę PaySquare stopniowo zastąpi Worldline. O wszelkich nowych zmianach będziemy na bieżąco informować naszych klientów.

Worldline

Korzyści

Dzięki przejęciu przedsiębiorcy mogą już teraz korzystać z szerszej palety usług. Będziemy również w stanie wspierać przedsiębiorców, którzy są aktywni na arenie międzynarodowej – w jeszcze większej liczbie krajów niż dotychczas. Dodatkowo, Worldline oferuje ciekawe pakiety, które pozwalają przedsiębiorcom oferować usługi akceptacji i płatności za pomocą terminala przy współpracy z jednym dostawcą.

O PaySquare SE

PaySquare jest częścią Wordline – europejskim partnerem dla akceptantów płatności bezgotówkowych. Firma PaySquare SE powstała z dniem 1stycznia 2014 dzięki fuzji niemieckiej firmy montrada GmbH i holenderskiej firmy PaySquare BV. Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności kartami debetowymi i kredytowymi. PaySquare obsługuje rocznie ponad wiele milionów transakcji bezgotówkowych realizowanych przez konsumentów w krajach Beneluxu, Niemiec, Polski, Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz obsługą bankomatów.

PaySquare łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze płatności z lokalnym podejściem.

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.paysquare.pl Aby być na bieżąco oraz otrzymywać ciekawe informacje o nowych usługach oraz porady ekspertów, zapisz się na nasz newsletter.

[PR]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.