TAURON: od wakacji niskie ceny prądu

Nawet 3-letnia gwarancja niezmienności ceny prądu, jedyny w kraju niedrogi produkt ekologiczny oraz dostęp do wszystkich usług przez internet – TAURON oferuje nowe produkty dla klientów indywidualnych. Już od wakacji niskie ceny czekają na gospodarstwa domowe z całej Polski.

Od lipca będą obowiązywać nowe ceny taryfowe dla klientów indywidualnych – obniżka dla gospodarstw domowych z terenu TAURON Sprzedaż wyniesie średnio 4,54 proc., a klienci TAURON Sprzedaż GZE nadal będą płacić najniższe rachunki w Polsce. To jednak nie koniec nowości. Już od wakacji klienci mogą skorzystać z nowej, jeszcze atrakcyjniejszej oferty produktowej.

Rynek sprzedaży energii elektrycznej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Portfolio produktowe TAURONA liczy dzisiaj już kilkadziesiąt rozwiązań dedykowanych wszystkim segmentom klientów, w tym gospodarstwom domowym. Oferty „szyte na miarę” stanowią atrakcyjną alternatywę dla taryfy – klienci mogą wybrać produkt spełniający ich indywidualne wymagania – mówi Ireneusz Perkowski, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Pakiety nowych produktów będą dostępne dla klientów z całej Polski już od wakacji. Odpowiadają na oczekiwania określone przez nich podczas pierwszego Spisu Energetycznego przeprowadzonego w 2011 r., największego i jak dotychczas jedynego tego typu badania w Polsce.

Przedstawiając w maju ubiegłego roku wyniki Spisu Energetycznego zobowiązaliśmy się, że produkty powstałe w efekcie przeprowadzonych badań będą dostępne dla wszystkich klientów. Dziś wywiązujemy się z tej obietnicy i gospodarstwa domowe w całej Polsce mogą wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie oparte o: bezpieczeństwo, obsługę przez internet i ekologię. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż. – Nowa oferta będzie skierowana zarówno do obecnych klientów TAURONA, jak i potencjalnych z obszaru całej Polski. Gwarancja bezpieczeństwa w połączeniu z atrakcyjną ceną i łatwym do niej dostępem powinna być przekonująca dla każdego konsumenta energii elektrycznej – podkreśla Grzegorz Lot.

Klienci ceniący bezpieczeństwo (82 proc. badanych) mogą zdecydować się na produkt z gwarancją niezmienności ceny – Produkt Bezpieczny – aż na trzy lata. Im dłuższa gwarancja, tym niższa cena. Z tego rozwiązania korzysta już niemal 400 tys. gospodarstw domowych.

Z kolei 70 proc. klientów było zainteresowanych rozwiązaniami elektronicznymi. Dzisiaj już ponad 110 tys. klientów TAURONA otrzymuje faktury drogą elektroniczną. Atutem Produktu Internetowego jest niska cena za energię połączona z usługami on-line. Poza ceną, o atrakcyjności tego produktu świadczy nowoczesny kanał obsługi e-BOK.

Aż 60 proc. badanych oczekiwało rozwiązań łączących ekologię i oszczędność, dlatego TAURON jako pierwszy w Polsce proponuje zieloną energię w niskiej cenie – Produkt EkoOszczędny. Warto też dodać, że dzięki zaangażowaniu klientów udało się posadzić już ponad 200 tys. drzew, co w 2012 r. przełożyło się na ograniczenie emisji dwutlenku węgla o ok. tysiąc ton.

Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługi internetowej e-BOK stworzyliśmy ofertę łączącą w sobie trzy główne kryteria wyboru: ekologię – serwis – ekonomię. EkoOszczędny to oferta dla osób, które chcą połączyć dbałość o środowisko z wygodną formą obsługi oraz niską ceną energii. Z uwagi na obecne niskie ceny energii szczególnie polecam ofertę dwu- i trzyletnią – dodaje Grzegorz Lot.

W ofercie nie brakuje też innowacyjnych produktów, np. dla osób chcących ogrzewać dom za pomocą pompy ciepła (produkt Pompa Ciepła) czy też samodzielnie podawać zużycie energii przez telefon lub internet (produkt Telerachunek i e-Odczyt).

Kampania „Od wakacji niskie ceny prądu” rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 30 września. Szczegóły na stronie www.promocje.tauron-pe.pl, pod numerem infolinii 555 444 555 oraz w Punktach Obsługi Klienta.

[http://media.tauron-pe.pl/]

reklama:

4 thoughts on “TAURON: od wakacji niskie ceny prądu

  1. ja ze skąpstwa mam z Tauron produk EkoOszczedny i jetsem zadowolona. nie czuje sie okradana wiec zadni złodzieje!

  2. Przecież ceny została obniżona, wiec o co chodzi? zreszta oferta jest duża, można wybrac tak zeby było taniej.

  3. Trochę nie rozumiem twojej pokrętnej argumentacji. Jak złodzieje, skoro zgodnie z decyzją URE obniżyli taryfy. Coś ci się pomieszało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.