Słodki biznes, czyli jak krówki reklamowe mogą odmienić wizerunek Twojej firmy

Prowadząc firmę lub zajmując się jej marketingiem, należy starać się dotrzeć do klientów w jak najbardziej efektywny sposób. A efektywność jak najbardziej można połączyć z efektownością! Biznes to głównie ulotki czy wizytówki, a co gdyby to właśnie urocze krówki stały się Twoją słodką wizytówką? Słodycze firmowe z logo są najpozytywniej odbieranym gadżetem przez klientów, więc dlaczego by nie skorzystać z takiego rozwiązania?

krowki-reklamowe

Jak wykorzystać cukierki firmowe?

Sposobów na wykorzystanie krówek w biznesie jest mnóstwo – ważne, aby dobrać strategię do swojej firmy. Jeśli np. prowadzisz sklep internetowy, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest wysyłanie krówek z logo/nazwą sklepu wraz z produktami. Jest to miły akcent dla klienta, a jednocześnie pewność, że zapamięta markę i będzie mu się dobrze kojarzyła.

Prowadząc sklep stacjonarny, nie zapomnijcie również o tym, by w widocznym miejscu (z reguły przy kasie) umieścić słodycze firmowe. Niby drobny gest, a przekazujecie w ten sposób nazwę lub logo swojego brandu.

Zmysły to coś, co należy wykorzystywać w marketingu, a dlaczego by nie działać również na smak? Często dane sytuacje czy też miejsca, a nawet konkretne osoby przypisujemy do smaku, np. dana potrawa może kojarzyć nam się z wizytą u babci. A z czym kojarzy się Twoja firma? Należy dążyć do tego, by kontakt z Twoją marką generował same pozytywne odczucia – słodkie krówki z pewnością się do tego przyłożą.

krowki-reklamowe

Jak wybrać krówki mleczne?

Wybór krówek firmowych to nie lada wyzwanie! Nie mogą być one złej jakości, bowiem zamiast sprawić dobre wrażenie – uzyskamy efekt odwrotny. Krówki przede wszystkim muszą być świeże, a do tego posiadać dobry skład. Wiele firm niestety niestety posiada krówki, gdzie mleko jest na szarym końcu w składzie a to duży błąd. Bowiem jak sama nazwa wskazuje „krówka mleczna” powinna zawierać w sobie dużo mleka i to prawdziwego – a nie w proszku. Druga kwestia to cena. Poszukując krówek nie sugerujemy się tym, że „im droższe, tym lepsze”. Przede wszystkim zwróćcie uwagę na skład. Najlepiej jakby mleko było zaraz na drugim miejscu, tuż za cukrem 🙂

Tak jest w przypadku krówek ze Sklepu Z Krówkami – nie dość, że cukierki zawierają w składzie prawdziwe, pełnowartościowe mleko, to w dodatku jest ono na drugim miejscu w składzie, a więc wysoko, co jest wręcz pożądane. Dodatkowo cena jest przystępna dla każdego biznesu – dla nowych marek, wchodzących na rynek lub tych dużych, działających od lat.

Pamiętajcie, by rozsądnie podchodzić do wyboru słodyczy firmowych – są one w końcu Twoją wizytówką i świadczą o poziomie oraz jakości oferowanych przez Ciebie usług!

[Materiał zewnętrzny]

reklama:

One thought on “Słodki biznes, czyli jak krówki reklamowe mogą odmienić wizerunek Twojej firmy

  1. Dobrze dopasowany pomysł na taki gift może przynieść firmie wiele dobrego – zapada w pamięć, chce się do niej wrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.