Provident marka godna zaufania

Provident Polska otrzymał tytuł Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Program prowadzony jest pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.

Konsumenci, którzy wzięli udział w badaniu, wskazali Providenta jako firmę najbardziej godną zaufania w kategorii instytucje finansowe. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania klientów. Badania zostały przeprowadzone na próbie składającej się z 1000 respondentów z całej Polski.

Rozpoznawalny brand

Badani, wskazując markę budzącą ich największe zaufanie, nie mieli żadnych podpowiedzi do wyboru,a ich typy były podawane „z pamięci”. Klienci docenili 130- letnią tradycję firmy oraz jej umowy, które są skonstruowane w prosty i jasny sposób. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tytułu Dobra Marka 2013 i bardzo dziękujemy wszystkim respondentom, którzy właśnie nas uznali za najbardziej godną zaufania firmęw kategorii instytucje finansowe. Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą – oferujemy pożyczki dostosowane do możliwości budżetu domowego klienta. W rozmowach z Klientami unikamy trudnych finansowych sformułowań. Przed podpisaniem umowy o pożyczkę zawsze dokładnie informujemy, jakie wiążą się z nią koszty. Cały czas pracujemy też nad samym produktem. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do oczekiwań rynku. Dlatego też, kilka miesięcy temu, otworzyliśmy nasze progi dla niewielkich przedsiębiorców. – mówi Katarzyna Jóźwik, Dyrektor Marketingu, Członkiem Zarządu Provident Polska S.A.

Marki godne zaufania

Wśród tegorocznych laureatów konkursu Dobra Marka znalazły się takie firmy jak: Biedronka, Tesco, Kaufland, Pepsico Poland, L’Oreal, Lotos Oil Lewiatan Holding.Firma. Provident Polska otrzymał ten tytuł już po raz drugi, co potwierdza jego silną pozycję na rynku. Nie jest to jedyna nagroda jaką firma otrzymała drugi rok z rzędu. Provident pochwalić się może uzyskaniem po raz kolejny tytułu Firmy Przyjaznej Klientowi oraz Top Employer.

[media-provident.pl]

*** Kredyt gotówkowy Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat. Kredyt udzielany jest już od 300 zł, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

*** Provident uruchomił nowy program – pożyczkę gotówkową dla firm. Do plusów pożyczki należą: minimum formalności – wystarczy potwierdzenie wpisu do rejestru CEIDG, możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej, dogodny okres spłat oraz ubezpieczenie w cenie.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.