Posnet Ergo – jaka będzie Twoja kasa fiskalna?

Każdy, kto rozpoczyna działalność handlową, staje przed kilkoma zasadniczymi kwestiami – jedną z nich jest wybór technologii sprzedaży. Częstokroć konsekwencje podjętej wówczas decyzji firma ponosi przez następne lata. Co zrobić, żeby kasa fiskalna była partnerem, a nie ograniczeniem przedsiębiorcy? W odpowiedzi firma Posnet podsuwa nam swoje najnowocześniejsze rozwiązanie – kasę Ergo.

kasa fiskalna

Wielozadaniowa kasa fiskalna na każdą okoliczność

Ergo jak ergonomia, a więc smukły kształt, niewielka waga i małe gabaryty. To pierwsza ważna cecha urządzenia, które świetnie nada się do zabrania w podróż służbową, ale i wpasuje się w ograniczoną przestrzeń niewielkiej placówki handlowej. Co więcej, możliwość zastosowania w pełni zintegrowanej szalki ważącej, sterowanej za pomocą klawiatury urządzenia fiskalnego, dodatkowo usprawni pracę wszędzie tam, gdzie każdy centymetr powierzchni sprzedażowej jest niemal na wagę złota.

Posnet Ergo nie uznaje kompromisów pomiędzy stylowym wyglądem a trwałością. Co czyni je urządzeniem, które sprawdzi się zarówno w luksusowym SPA, salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, gabinecie lekarskim albo kancelarii prawniczej, jak i w warsztacie samochodowym albo gastronomii? Przede wszystkim niezwykła wytrzymałość – kasa jest odporna na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie wilgoci i wnikanie pyłu. Ale dla projektantów nie stanowiło to ograniczenia pod względem estetycznego designu. Dlatego Ergo sprawdzi się także w miejscach, w których każdy detal powinien współgrać z wystrojem wnętrza i współkreować wrażenie prestiżu.

Więcej informacji o kasie fiskalnej Posnet Ergo: www.pckf.pl/posnet-ergo

Możliwości urządzenia, o których Ty zdecydujesz

Ale nie wygląd świadczy o sile urządzenia, a innowacyjne podejście do roli systemu sprzedażowego w firmie. Twórcy Ergo najwyraźniej postanowili dać przedsiębiorcy możliwość wyboru takiej technologii, która będzie mogła w każdej chwili dopasować się do poziomu rozwoju biznesu.

Model Ergo jest wyposażony w port komunikacyjny USB i pozwala obsłużyć szufladę kasową. Użytkownik może podjąć decyzję dotyczącą wyboru jednego z 3 modułów rozszerzeń, co pozwala uzyskać dodatkowe interfejsy i opcje połączeń bezprzewodowych. W momencie zakupu jest także możliwość określenia wielkości bazy towarowej (4 000, 6000 albo 8 000 PLU). To jednak nadal nie wszystko.

Wybrane przez użytkownika parametry i funkcje mogą ulec zmianie również w przyszłości, w dalszym toku prowadzenia działalności handlowej. Jeśli podatnik stwierdzi, że dotychczasowe rozwiązania już nie wystarczają, w każdej chwili jest w stanie uzyskać dodatkową liczbę pozycji towarowych albo kolejne interfejsy do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi – tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Posnet Ergo to nie tylko możliwość pracy w różnych trybach, ale też urządzenie, które rośnie razem z oczekiwaniami i wymogami biznesu. Zamiast standardowego modelu kasy fiskalnej, użytkownik może samodzielnie decydować o funkcjonalnościach, i co więcej – płaci tylko za to,  co wybrał. Tym samym nie inwestuje w rozwiązania nieprzydatne z perspektywy konkretnego przedsiębiorstwa. Projektanci Posnet Ergo zrozumieli jeszcze jedną ważką kwestię – często początkowe założenia, podejmowane na początku drogi każdego biznesu, rozwijają się w innym kierunku, niż przewidywano. Użytkownik Ergo nie traci na poprzednich wyborach. Zamiast zmieniać cały system, może rozbudować urządzenie, tak, aby odpowiadało aktualnym oczekiwaniom i współgrało z koncepcją sprzedaży.

Sprawdź także: Wielkie możliwości małych kas i drukarek fiskalnych

reklama:

One thought on “Posnet Ergo – jaka będzie Twoja kasa fiskalna?

  1. Nowoczesna i kasa fiskalna to podstawa każdej firmy. Bardzo ważne jest żeby również była intuicyjna i prosta w obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.