Otwórz konto w Credit Agricole i oglądaj filmy bez limitu

Rusza druga edycja specjalnej oferty Credit Agricole. W ramach promocji „Cinema City – rok filmów za darmo II” klienci ponownie mogą zyskać nielimitowany i darmowy dostęp do seansów filmowych przez rok w sieci kin Cinema City.

kino

Kinomaniacy polubili naszą ofertę specjalną. Dlatego cieszymy się, że możemy ponownie połączyć siły z Cinema City i zaproponować naszym klientom nielimitowane seanse przez rok za darmo. Przygotowaliśmy również wyjątkowe wizerunki kart płatniczych, które bez dodatkowej opłaty będziemy wydawać uczestnikom promocji  – mówi Aldona Pojda-Niedźwiedź, manager zespołu partnerstw strategicznych.

Żeby skorzystać z oferty należy otworzyć konto w jednym z dwóch pakietów: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, z kartą Visa Cinema i być zarejestrowanym uczestnikiem programu Cinema City Unlimited. Następnie wystarczy między innymi płacić kartą VISA Cinema City za subskrypcję Cinema City Unlimited w ramach Miesięcznego Planu Płatności oraz wykonać tą kartą minimum 10 transakcji w miesiącu za zakupy w internecie, mobilnie lub BLIKIEM. Każdego miesiąca można otrzymać zwrot za subskrypcję nawet do 50 zł – łącznie 600 zł. Promocja skierowana jest do osób, które nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta w Credit Agricole po 31 marca 2021 r. Promocja trwa do 31 maja 2023 r.

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Posiadacze karty mają do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Mogą również korzystać z 10 proc. rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą.

Naszą współpracę z Credit Agricole rozszerzyliśmy o dodatkowy element – rabaty w Klubie korzyści. Dzięki temu wszyscy klienci banku mogą skorzystać z wyjątkowych zniżek na zakupy w barach Cinema City – mówi Monika Wolska, Head of Unlimited w Cinema City Poland.

[informacja prasowa]

Otwórz konto w Credit Agricole i oglądaj filmy bez limitu

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.