Noworoczne promocje bankowe

Nowe promocje bankowe na Nowy Rok! Banki przygotowały nowe promocje, w których za otwarcie konta bankowego i spełnienie prostych warunków można otrzymać atrakcyjne bonusy finansowe. Premię pieniężną można otrzymać nawet już za samo założenie konta. Za aktywność na tym koncie można otrzymać dodatkowe środki. Zobacz gdzie i jak możesz zgarnąć premię za skorzystanie z oferty banku i otwarcie konta osobistego.

promocje-bankowe

Bank Millennium – premia 360 zł za otwarcie Konta osobistego 360°. Jak zdobyć pierwsze 180 zł? Załóż Konto 360° online z kartą debetową i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji. Aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium. Wykonaj minimum jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM do końca następnego miesiąca. Na Twoje konto wpłynie 180 zł! Jak zdobyć kolejne 180 zł? Zasilaj konto kwotą minimum 1000 zł przez 3 następne miesiące od założenia konta. Wykonuj minimum jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM przez 3 następne miesiące od założenia konta. Otrzymasz kolejne 180 zł! Promocja przeznaczona tylko dla nowych klientów banku, którzy nie posiadają lub nie posiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku od 12 miesięcy. Konto w promocji można otworzyć do 31 stycznia 2022 r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Santander Bank Polska – premia nawet 350 zł za otwarcie konta z kartą Dopasowaną oraz usługami Santander online. 300 zł premii za otwarcie konta i aktywność na nim oraz 50 zł za polecenie konta (konto można polecić nawet 10 osobom i zyskać nawet 500 zł). Dodatkowe bonusy to 1 % na lokacie mobilnej oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie. Jak otrzymać premię za otwarcie konta? 100 zł premii w pierwszej turze otrzymasz jeśli spełnisz łącznie warunki: złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową do 31 stycznia 2022 r. i otwórz to konto najpóźniej do 10 lutego 2022 r.; minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile; w trakcie składania wniosku wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji. 200 zł premii w drugiej turze otrzymasz jeśli spełnisz wszystkie warunki z pierwszej tury promocji oraz w każdym z trzech miesięcy tj. w lutym 2022 r., w marcu 2022 r. oraz w kwietniu 2022 r. spełnisz następujące warunki: zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł; wykonasz i nie odwołasz minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową w sklepie lub w internecie; minimum 1 raz zalogujesz się do aplikacji Santander mobile. Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

mBank – premia nawet 500 zł za otwarcie eKonta w promocji! Nawet 500 zł dla Ciebie (bon Allegro oraz usługa Allegro Smart, premia za otwarcie konta z kartą i aktywność)! Aby otrzymać bon na 200 zł oraz darmową usługę na miesiąc wystarczy, że spełnisz warunki: jednorazowy wpływ minimum 1000 zł w miesiącu otwarcia i/lub kolejnym; minimum 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia i/lub kolejnym; na wniosku o otwarcie rachunku wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje. Co zrobić, aby otrzymać nawet 200 zł premii? Premia 100 zł za wpływy na konto i płatności w pierwszym miesiącu: jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta; min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym. Premia 50 zł za wpływy na konto i płatności w drugim miesiącu: jednorazowy wpływ min. 1000 zł; min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta. Premia 50 zł za wpływy na konto i płatności w trzecim miesiącu: jednorazowy wpływ min. 1000 zł; min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta. To jednak nie wszystko – otwierając konto poprzez e-dowód lub selfie możesz zgarnąć kolejne 50 zł, a otwierając eKonto Junior kolejne 50 zł! Oferta skierowana jest do nowych klientów banku – nowy klient to taki, który począwszy od 01.01.2018 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Promocja trwa do wyczerpania puli, najdalej do 8 lutego 2022 roku.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bank Pekao – premia 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym! Otwórz Konto Przekorzystne online z kartą Mastercard Debit FX do konta oraz aplikacją PeoPay i spełnij warunki w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po dniu przystąpienia do promocji: 1 wpływ na konto minimum 500 zł, minimum 4 transakcje bezgotówkowe (kartą debetową Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego lub aplikacją PeoPay). Dodatkowo złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort w okresie przystąpienia do promocji i nie odstępuj od niej minimum do dnia wypłaty nagrody. Promocja trwa do 31 marca 2022 r.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Credit Agricole – premia nawet 555 zł za otwarcie Konta korzystnego dla Ciebie i płatności mobilne oraz kartą! Pierwsze 55 zł otrzymasz za otwarcie konta, jeśli na Twoje nowe konto wpłynie minimum 300 zł. Premia w szczegółach: 50 zł otrzymasz za płatności: wykonaj miesięcznie min. 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM – przez kolejne 6 miesięcy bank zwróci Tobie 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 8,35 zł miesięcznie. W ten sposób możesz mieć do 105 zł premii. 150 zł za płatności – wykonaj miesięcznie min. 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 12 miesięcy bank zwróci Tobie 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 12,50 zł miesięcznie. Wówczas możesz już mieć do 205 zł premii. 500 zł za płatności – wykonaj miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Przez kolejne 20 miesięcy bank zwróci Tobie 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 25 zł miesięcznie. Razem możesz mieć do 555 zł premii. Z promocji możesz skorzystać, jeśli nie byłeś posiadaczem konta w tym banku po 31.12.2020 r. Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.