Nowoczesne fotele do biura

Dzień spędzony w biurze, wypełniony jest pracą, która w większości odbywa się w pozycji siedzącej. Jest to wbrew pozorom bardzo wymagające ułożenie ciała, w szczególności dla naszych pleców. Stałe przybieranie nieodpowiedniej pozy owocuje niewygodą oraz patologicznymi zmianami w postawie. Nowej generacji fotele do biura uporały się z tym problemem, dzięki błyskotliwie opracowanej konstrukcji.

fotele do biura

Warte szczególnej rekomendacji są krzesła obrotowe Akracing pochodzące z serii Premium oraz Prox. Umiejętnie wykorzystano w ich przypadku profilowanie oparcia oraz innowacyjną mechanikę, która dopuszcza dokonywanie zmian w kluczowych ustawieniach krzesła. Zarówno fotele Akracing Premium, jak i Akracing Prox pozwalają na odchylenie oparcia w zakresie od 90 do aż 180 stopni. Podnośnik gazowy zamontowany w fotelach tych linii współpracuje z ciężarem do 150 kg. Dzięki niemu bez trudu można podwyższyć lub obniżyć siedzisko, tak by krzesło było dopasowane do naszego wzrostu oraz wysokości biurka. Jednak aby tak silna mechanika mogła swobodnie pracować, cały fotel obrotowy musi charakteryzować się dużą wytrzymałością, którą można osiągnąć tylko z pomocą wysokiej jakości tworzyw. Za trwałość i siłę konstrukcji odpowiada więc stalowa rama, która jest szkieletem każdego krzesła Akracing Prox oraz Akracing Premium. Podstawa na której osadzony jest fotel do biurka, posiada pięć mocnych ramion, na których końcach znajdują się pionierskie w swojej budowie kółka, które nie rysują powierzchni. Ten detal chroni podłogi w biurze, dzięki czemu nawet w efekcie nasilonej eksploatacji podłoga długo zachowa swój świeży wygląd.

fotele do biura

Projektując wystrój wnętrz należy pamiętać o tym, iż biuro jest nie tylko przestrzenią w której pracujemy w pojedynkę. Często znajdują się tam nie tylko współpracownicy, ale odwiedzają je także klienci oraz kontrahenci. Powinniśmy więc zadbać by była to przestrzeń zaaranżowana efektownie i z klasą. Fotele do biura Akracing Premium oraz Akracing Prox doskonale prezentują się w niemal każdym pomieszczeniu. Walorem, który jako pierwszy rzuca się w oczy jest przede wszystkim tapicerka, którą uszyto z ekologicznej skóry. Nadaje ona krzesłom niepowtarzalnego wyrazu, a w kontakcie fizycznym wzmaga poczucie komfortu, gdyż jest to wyjątkowo delikatny i przyjemny w dotyku materiał. Prezentowane fotele biurowe perfekcyjnie uzupełnią zatem wnętrze biura gwarantując trwałość, eleganckie uzupełnienie wystroju oraz co najistotniejsze wygodę, nawet podczas wielu następujących po sobie godzin pracy.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.