Nowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm

logo-plusbankOd 1 października klienci prowadzący działalność gospodarczą za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku otrzymają 5% rabatu na abonament za telefon lub internet w Plusie. Bonus ten jest dostępny przez cały czas trwania umowy telekomunikacyjnej i może dotyczyć aż czterech firmowych abonamentów.

Nowa oferta dla firm powstała we współpracy PlusBanku z operatorem sieci Plus i pozwala na łączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych i daje możliwość obniżania abonamentu za firmowy telefon lub internet w Plusie nawet do 0 zł.

W ramach oferty Mikro Biznes adresowanej do firm z segmentu SOHO PlusBank proponuje przedsiębiorcom rachunek bankowy za 0 zł, bezpłatne usług takie jak przelewy, wydanie i obsługa karty debetowej oraz bankowość elektroniczną. Klient otrzymuje też bezpłatne przez pierwszy miesiąc wsparcie biura rachunkowego IFIRMA oraz może skorzystać z dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i konkurencyjnej na rynku oferty kredytowej. Dodatkową korzyścią jest możliwość obniżenia nawet do 0 zł abonamentu za telefon lub internet w ofercie Plus dla Firm – za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku klient otrzymuje 5% rabatu na abonament w Plusie.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji oferta Mikro Biznes pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz  biuro rachunkowe IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze można załatwić od ręki.

Jak zaznacza dr Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych PlusBanku – „Oferta Mikro” w połączeniu z ofertą „Plus dla Firm”, stanowi innowacyjne i nowatorskie połączenie usług niezbędnych do prowadzenia własnej działalności w sposób w pełni mobilny i zapewniający użytkownikowi dostęp do bezpiecznych i korzystnych usług bankowych. Oferta Mikro Biznes, zapewnia istotną synergię kosztową w porównaniu do zakupu poszczególnych elementów oferty oddzielnie.”

Nowa oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Klient może w jednym miejscu i w trakcie jednej wizyty otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową oraz wybrać abonament telefoniczny lub ofertę Internetu. Oferta została tak skonstruowana, by korzystający z niej klienci otrzymali najwyższą jakość jej elementów składowych za najniższą cenę na rynku.

[informacja prasowa]

logo-plusbank

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.