Nokaut.pl z tytułem Superbrands

Nokaut.pl – jedna z najpopularniejszych porównywarek cen w Polsce – konsekwentnie podnosi jakość świadczonych usług, dzięki czemu, poza wysoką pozycją na tle konkurencji, zyskuje także coraz większe uznanie wśród odbiorców. Konsumenci zadecydowali o przyznaniu Nokaut.pl tytułu Created in Poland Superbrands 2013/2014 w kategorii „zakupy przez Internet”. Nagrodą uhonorowano marki, które zostały stworzone w Polsce.

Laureatów Created in Poland Superbrands wybrano spośród wstępnej listy ponad 2000 marek konsumenckich w 26 kategoriach głównych i 85 podkategoriach – na podstawie Procesu Certyfikacji, przeprowadzonego przez organizację Superbrands oraz firmę badawczą ABC Rynek i Opinia. Ostateczna decyzja o przyznaniu nagrody należała do konsumentów, którzy w badaniu ankietowym online, wskazali na marki, które ich zdaniem zasłużyły na tytuł Superbrands.

„Tytuł Created in Poland Superbrands to potwierdzenie wysokiej pozycji, jaką Nokaut.pl zajmuje w świadomości konsumentów. Każde takie wyróżnienie, przyznane przez osoby korzystające z porównywarki cen Nokaut.pl, to dla nas motywacja do wprowadzenia kolejnych innowacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki stale implementowanym udoskonaleniom, takim jak chociażby zmiana interfejsu pod kątem użyteczności, intuicyjności, czy nawigacji, będziemy zyskiwać uznanie jeszcze większej liczby e-klientów” – mówi Michał Jaskólski, wiceprezes zarządu Grupy Nokaut.

W pierwszej części badania konsumenci wybierali logotypy konkretnych marek, z którymi mieli już styczność. Następnie – za pomocą określeń od „zdecydowanie nie poleciłbym” do „zdecydowanie poleciłbym” – określali te, które zarekomendowaliby rodzinie lub znajomym.

Wśród tegorocznych laureatów Created in Poland Superbrands w kategorii „zakupy przez Internet” znaleźli się – poza Nokaut.pl – Allegro, Ceneo, Empik.com oraz Merlin.pl.

bb0019

[biuroprasowe.grupanokaut.pl]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.