Metalelokacyjne.pl zaufanym partnerem w transakcjach dotyczących metali szlachetnych

Złoto i srebro można dzisiaj kupić w wielu miejscach. Niemniej dla inwestora liczy się, oprócz ceny i możliwości zarobku, także bezpieczeństwo transakcji i jakość usług. O ile niewielkie ilości sztabek czy monet można swobodnie kupić w sieci, to przy większych ilościach warto pokusić się o wizytę w oddziale i bezpośrednie negocjacje ze sprzedającym. Dilerem takim jest niewątpliwie Metalelokacyjne.pl, porównywalny z Mennicą Skarbową.

1 gram złota

Asortyment w Metalelokacyjne jest dość duży. Głównie mowa o złocie i srebrze, choć dostępne są u nich również sztaby z platyny czy palladu, na które polski rynek nie do końca jest otwarty. Towar dostępny jest od ręki, większe ilości po ustaleniu telefonicznym. Kontakt ze sprzedawcą/skupującym jest w tym przypadku o tyle istotny, że owszem telefonicznie/mailowo można załatwić niemal wszystko, aczkolwiek ważnym elementem jest osobista wizyta i rozmowa z pracownikiem „oko w oko”, głównie przy poważnych operacjach. Co ważne, przy odbiorze osobistym zamówienia z Metali Lokacyjnych zachowuje się anonimowość dla transakcji, których wartość nie przekracza kwoty 15 tysięcy euro.  Rzecz jasna przy niewielkich zakupach wyprawa do oddziału mija się z celem. Należy mieć jednak na względzie, na czym nam zależy. Dodatkowo ceny online są zwykle ciut niższe niż w punkcie.

Bezpieczeństwo – firmy takie jak Metalelokacyjne.pl posiadają spektrometr, który prześwietla sztabkę minimalizując w ten sposób ryzyko nabycia tam fałszywek. Diagnostyką objęte są wszystkie sztaby podlegające sprzedaży. Dodatkowo o jakości usług dilera świadczyć mogą niemoderowane na Opineo opinie zadowolonych dotychczas klientów. Firma oferuje zniżki na większość towarów.

W tej zaufanej firmie można nabyć nie tylko sztaby złota i srebra, platyny, palladu czy miedzi, ale także monety inwestycyjne z różnych, uznanych mennic na świecie. Oczywiście dostępne są i akcesoria do czyszczenia i przechowywania monet i sztabek, lupy czy wagi. Przy wyborze opcji „Dostawa 24H” zakupy będą dostarczone w ciągu jednego dnia od momentu zakupu (dotyczy niewielkich zamówień online). Na Metalelokacyjne.pl możliwa jest także sprzedaż przez inwestora posiadanych sztab i monet w atrakcyjnej cenie, stale aktualizowanej w oparciu o notowania na świecie.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.