mBank: 4 proc. na darmowym koncie mobilnym

bb0067amBank wprowadził oprocentowany na 4 proc. w skali roku i całkowicie bezpłatny rachunek osobisty – eKonto mobilne. Do konta dodawana jest też darmowa karta debetowa. eKonto mobilne to kolejny w ofercie banku bezpłatny rachunek osobisty, który od pozostałych produktów różni się oprocentowaniem oraz kartą debetową.

– W ramach naszej nowej oferty środki do 3 tys. zł miesięcznie, zgromadzone przez klienta na rachunku, oprocentowane są na 4 proc. w skali roku. To nie tylko propozycja unikatowa na tle dotychczasowej oferty mBanku, ale i produktów konkurencji – mówi Izabela Witorzeńć, ekspert ds. produktów dla klientów indywidualnych w mBanku.

bb0067a

Dodatkowo osoby, które założą eKonto mobilne, mogą otrzymać też całkowicie bezpłatną kartę debetową, a wraz z nią dostęp do 6,2 tys. bezprowizyjnych bankomatów w Polsce.

– By cieszyć się funkcjonalną kartą mBanku zupełnie za darmo, nie trzeba spełnić jakichkolwiek warunków. Bank nie pobiera też opłaty za wydanie plastiku – dodaje Izabela Witorzeńć.

eKonto mobilne to oferta dla nowych klientów banku. Wkrótce mBank zaproponuje też mobilną promocję dla dotychczasowych użytkowników.

Wprowadzenie do oferty eKonta mobilnego jest kolejnym elementem ogłoszonej niedawno idei mBanku jako „ikony mobilności”, czyli najbardziej mobilnego banku w Polsce.

[media.mbank.pl]

bb0067b

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż równanie: *