Lokata happy: pomnożenie oszczędności w krótkim czasie

Idea Bank przygotował specjalną ofertę dla tych klientów, którym zależy na tym, aby w bardzo krótkim czasie pomnożyć oszczędności i cieszyć się przypływem gotówki. Mowa o niezwykle korzystnej lokacie happy, która jest obecnie uznawana za jedną z najlepszych ofert na rynku.

bb3-025

Jej nazwa nie jest oczywiście całkiem przypadkowa. Okazuje się, że oszczędzanie może przynieść naprawdę dużo radości. Idea Bank bardzo starannie dopracował swą ofertę, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. Dzięki lokacie happy w bardzo krótkim czasie, nawet w ciągu trzech miesięcy, można pomnożyć swoją gotówkę i cieszyć się skutkami rozsądnego oszczędzania.

Korzyści lokaty happy

Ulokowanie oszczędności w lokacie happy ma bardzo wiele korzyści. Pierwszą ważną zaletą jest jej wysokie oprocentowanie. Już na samym początku oszczędzania wynosi ono aż 4% w skali roku, co sytuuje lokatę happy wśród najkorzystniej oprocentowanych lokat. Najniższą kwotą, jaką można ulokować jest 1000 złotych, a okres lokowania wynosi trzy miesiące. Aby założyć lokatę happy, nie trzeba zakładać konta w Idea Banku. Wśród najważniejszych zalet lokaty należy jednak wskazać przede wszystkim to, że cały proces zakładania lokaty jest mało skomplikowany i nie wymaga od klienta wiele wysiłku. Można udać się do najbliższej placówki, gdzie konsultanci z pewnością udzielą wszystkich ważnych informacji i poinformują o szczegółach oferty. Liczne korzyści, które zostały wyżej wymienione, znajdują potwierdzenie w opiniach klientów. Wiele osób, które do tej pory skorzystały z lokaty happy, nie ukrywa swego zadowolenia na różnych forach internetowych. Wśród wymienianych pozytywnych stron, najczęściej można przeczytać o rzetelności Idea Banku w podpisywaniu umów. Bardzo pozytywnie oceniane jest też podejście Idea Banku do klienta.

Założenie lokaty bez wychodzenia z domu

Dla tych, którzy uwielbiają oszczędzać nie tylko pieniądze, ale równie cenny czas, Idea Bank stworzył pewne udogodnienie. Okazuje się, że nie trzeba wcale wychodzić z własnego domu i szukać placówki Idea Banku, aby założyć produkt „lokata happy”. Wszystkie formalności można równie szybko i łatwo załatwić online. Wystarczy najpierw wypełnić mało skomplikowany wniosek online, a następnie odebrać na swej poczcie elektronicznej rachunek, na który należy wpłacić swoje środki na lokatę. Tuż po opłaceniu wniosku lokata zostanie aktywowana. Klient może ją podglądać w dowolnym momencie, po zalogowaniu do systemu.

Bezpieczna lokata

Wybierając lokatę, klient zapewne zastanawia się, czy wybór będzie bezpieczny. Przechowywane środki na lokacie posiadają całkowitą gwarancję, którą zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jeśli chodzi o operacje wykonywane online – one również zostały dobrze zabezpieczone. Wiadomości wysyłane z Idea Banku wymagają podpisu elektronicznego, a hasło dostępu jest zawsze maskowane. Szyfrowane jest również połączenie https, wszelkie operacje są autoryzowane przez hasła sms.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.