Konto Firmowe Godne Polecenia i bonus nawet 3300 zł!

Przedsiębiorca, który otworzy teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, może zyskać aż 3300 zł! Spełnij warunki promocji i zyskaj bonus 300 zł od organizatora promocji oraz do 3000 zł premii w dodatkowych promocjach! Wystarczy, że spełnisz proste warunki, a 300 zł trafi na twoje konto. Dodatkowo z Kontem Firmowym Godnym Polecenia jesteś wolny od zbędnych opłat przez 24 miesiące oraz masz szansę otrzymać do 3000 zł premii w kolejnych promocjach. Promocja trwa do 31 marca 2021 r.

konto-firmowe-godne-polecenia

Jak otrzymać BONUS 300 zł? Spełnij poniższe warunki:

 1. Do 31 marca 2021 r. zarejestruj swój indywidualny profil uczestnika w Bonus eBrokerPartner, a następnie zaloguj się.
 2. Kliknij w aktywną akcję „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 2”, a następnie zaakceptuj regulamin akcji i wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej – utrzymaj ją w mocy do końca okresu trwania akcji.
 3. W okresie do 31 marca 2021 r., złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem profilu uczestnika.
 4. Adres mailowy podany podczas rejestracji w Bonus eBrokerPartner powinien być tożsamy z adresem mailowym podanym podczas składania wniosku o otwarcie konta.
 5. Należy wyrazić na rzecz banku poniższe zgody i utrzymać je w mocy do końca okresu trwania akcji:

– na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy opłat i prowizji;

– na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych;

– na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;

 1. W okresie do 15 kwietnia 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia na podstawie wniosku o otwarcie konta.
 2. Od dnia otwarcia konta w akcji do dnia 31 maja 2021 r. należy wykonać co najmniej 3 (trzy) dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash (z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki płatnicze prowadzone przez podmiot inny niż bank.
 3. Do dnia 31 maja 2021 r. pobrać i co najmniej raz zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Dodatkowo masz szansę otrzymać do 3000 zł premii w kolejnych promocjach:

 • do 900 zł premii za transakcje kartą płatniczą
 • 100 zł premii za terminal płatniczy
 • 1000 zł – 100 zł miesięcznie przez 10 miesięcy na promowanie ogłoszeń na Sprzedajemy.pl w promocji dla klientów banku.
 • 1000 zł – dodatkowe 100 zł miesięcznie przez 10 miesięcy na promowanie ogłoszeń na Sprzedajemy.pl – dla nowych użytkowników Konta PRO na Sprzedajemy.pl.

Konto Firmowe Godne Polecenia to m.in.

 • 0 zł za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej i za wypłaty ze wszystkich bankomatów kraju i za granicą w PLN
 • 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej.

konto-firmowe-godne-polecenia

Uczestnikiem akcji promocyjnej może być tylko przedsiębiorca, który nie dysponował rachunkiem dedykowanym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w banku jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik w okresie od dnia 1 listopada 2019 r. do dnia otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia w ramach tej promocji. Uczestnikami promocji mogą być osoby, które posiadają lub posiadały rachunek indywidualny oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych prowadzony przez bank.

Aby wziąć udział w promocji, uczestnik powinien w okresie do 31 marca 2021 r., złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem Profilu Uczestnika. Złożenie wniosku o otwarcie konta powinno nastąpić wyłącznie za pośrednictwem strony akcji znajdującej się pod adresem: https://www.bonus.ebrokerpartner.pl/akcja/santander-firmowe-edycja-2/.

W okresie do 15 kwietnia 2021 r. uczestnik powinien zawrzeć umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia na podstawie wniosku o otwarcie konta.

Wypłata bonusu nastąpi w terminie do dnia 30 czerwca 2021 r. Wypłata bonusu może nastąpić wyłącznie na Konto Firmowe Godne Polecenia utworzone w ramach akcji. Bonus otrzymany przez uczestnika podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach określonych w ustawie.

konto-firmowe-godne-polecenia

Zasady otrzymania dodatkowych premii określone są w regulaminach:

Regulamin „Promocji dla przedsiębiorców V” https://www.santander.pl/ws-konto-firmowe-1000zl-wyd/pdf/regulamin-promocja-dla-przedsiebiorcow-5.pdf – organizatorem promocji jest Santander Bank Polska S.A.

Regulamin Promocji „Sprzedajemy z Premią” https://www.santander.pl/ws-konto-firmowe-1000zl-wyd/pdf/regulamin-sprzedajemy-z-premia.pdf – organizatorem promocji jest Sprzedajemy.pl sp . z o.o.

Regulamin akcji “Otwórz Sklep” https://www.santander.pl/ws-konto-firmowe-1000zl-wyd/pdf/regulamin-otworz-sklep.pdf – organizatorem promocji jest Sprzedajemy.pl sp . z o.o.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.