Kasomat.pl – szybka pożyczka

Szybka pożyczka stawia na prosty przekaz i uczciwość względem pożyczkobiorcy dlatego postanowiliśmy aby szczerość była obecna na każdym etapie komunikowania się z Klientem.

Szybka Pożyczka, przysłowiowo mówiąc, nie owija w bawełnę. Naszym Klientom oferujemy nieskomplikowaną umowę oraz regulamin, wgląd w tabelę opłat jak również kompetentną i pomocną Obsługę Klienta, która jest w stanie rozwiać największe nawet wątpliwości. Dzięki tym właśnie zabiegom, potencjalny Klient może podjąć racjonalną decyzję i uniknąć żalu czy dysonansu podecyzyjnego.

Z NASZEJ STRONY WYMAGAMY JEDNEGO!
Ostatnimi czasy zgłasza się do nas coraz więcej Osób mających nieuregulowane zadłużenie, o którym widnieje informacja w KRD BIG S.A. lub BIG InfoMonitor S.A.

Są to Osoby które, niestety, za pośrednictwem strony Kasomat.pl nie są w stanie wziąć pożyczki, albowiem nie ma pewności co do tego czy zostanie ona spłacona terminowo.

Jesteśmy dalecy od osądzania ludzkich decyzji bez pełnego wglądu w sytuację.Niestety jako firma dążymy do optymalizacji pracy, która skupia się na jak najlepszej i najsprawniejszej obsłudze Klienta. Dlatego postanowiliśmy usprawnić naszą komunikację i dodać do formularza pożyczkowego pytanie o następującej treści:

Deklaracja o zadłużeniu
Oświadczam, że posiadam nieuregulowane zadłużenie, o którym informacja widnieje w KRD BIG S.A. lub BIG InfoMonitor S.A.

Pytanie i odpowiedzi należy dokładnie przeczytać, a następnie zaznaczyć odpowiedz zgodną z prawdą. To pozwoli nam i Państwu zaoszczędzić czas i pozwoli na płynną wymianę informacji już na początku współpracy. Jesteśmy pewni, że dzięki temu zabiegowi będziemy mogli obsługiwać Państwa z jeszcze większym pietyzmem.

[Źródło: https://kasomat.pl/blog-2/] Pożyczka online w 30 min.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.