Już wkrótce nowa platforma zakupowa

Już wkrótce e-zakupy zmienią się na wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze, bardziej korzystne! Wszystko, czego potrzebujesz, już niebawem w jednym miejscu! Bądź pierwszy i zyskaj podwójne korzyści już na starcie! Zapisz się już teraz i skorzystaj z promocji. Żeby skorzystać jak najwięcej, należy zapisać się do 2 kwietnia 2017 roku!

Obecnie osoby zainteresowane akcją mogą się zapisać; w drugim etapie osoby te otrzymają pierwszeństwo skorzystania z dedykowanego produktu. Strona, na którą trafiamy po kliknięciu w LINK, wygląda dosyć tajemniczo. Nie jest to jeszcze końcowa oferta, lecz zaproszenie do korzystania przez osoby, które lubią oszczędzać. Na razie w zasadzie to tylko informacja, co będzie dostępne po „wystartowaniu” platformy na początku kwietnia. Na stronie widnieje 5 kategorii: „e-kultura”, „zdrowie”, „rozrywka”, „podróże” oraz „na co dzień”. Może to być zatem oferta banku lub firmy oferującej wyjątkowe promocje i bonusy za dokonane przez tą stronę zakupy. Łowcy okazji stawiają jednak na bank, który uruchamiając platformę zakupową, będzie nagradzał jej uczestników poprzez np. moneyback czyli zwrot części środków.

e-zakupy

Pierwszymi odbiorcami nowej promocji będą osoby, które zostawią swoje dane na dedykowanej stronie: najnajlepiej.pl. Kampanię marketingową prowadzi firma Agora, która zbiera dane osób chcących jako pierwsze dowiedzieć się o podwójnych korzyściach na starcie nowej platformy. Dane, które trzeba podać to: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po wysłaniu formularza, otrzymujemy maila z linkiem aktywacyjnym i prośbą o potwierdzenie rejestracji.

Rejestrując się nic nie tracimy, a zyskać możemy wiele…

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.