Jak funkcjonuje szybka pożyczka przez telefon?

Są sytuacje, kiedy potrzebujemy szybkiej gotówki w tym momencie, natychmiast, bez długiego czasu oczekiwania na decyzję. Ponadto nie zawsze możemy pojawić się w oddziale firmy, która udziela pożyczek i kredytów. Żyjemy szybko, intensywnie i wciąż brakuje nam czasu. To ważne, aby instytucje finansowe wychodziły naprzeciw swoim klientom, proponując rozwiązania, które pozwolą im bez zbędnych formalności pozyskać odpowiednią gotówkę. Jednym z nich jest szybka pożyczka przez telefon.

telefon

Szybka pożycza w 3 krokach

Pożyczka przez telefon to alternatywa dla chwilówek, które owszem gwarantują szybką gotówkę, jednak nie zawsze mamy możliwość kontaktu z konsultantem oraz wymagana jest jej jednorazowa spłata z wysokimi odsetkami. Takie firmy jak kredytok.pl oferują inne rozwiązanie, które łączy krótki czas oczekiwania na pieniądze i minimum formalności z profesjonalną obsługą klienta i obszernym wyjaśnieniem warunków współpracy.

Aby uzyskać szybką pożyczkę przez telefon, należy skontaktować się z instytucją, dzwoniąc pod podany na stronie internetowej numer. Podczas jednej rozmowy realizowane są wszystkie formalności związane z kredytem, wniosek również składany jest telefonicznie. Doradca gromadzi niezbędne informacje o kliencie, analizuje jego sytuacje i możliwości, po czym przedstawia dopasowaną do nich ofertę. Następnie zawierana jest umowa pomiędzy klientem i firmą. W ciągu zaledwie kilku minut wniosek jest weryfikowany, a klient otrzymuje decyzję wiadomością sms.

Ostatni, trzeci krok, to odbiór pieniędzy. W przypadku kredytok.pl można tego dokonać na Poczcie Polskiej lub w Banku Pocztowym. Wymagane jest potwierdzenie Twojej tożsamości na podstawie okazanego dokumentu, jakim jest dowód osobisty.

Przygotuj się do kontaktu z doradcą

W celu sprawnego dopełnienia formalności przez telefon należy przygotować odpowiednie dokumenty, które są niezbędne do złożenia wniosku i sporządzenia umowy. Jest to jedynie dowód osobisty, a w przypadku rencistów i emerytów również stosowna legitymacja.

reklama:

One thought on “Jak funkcjonuje szybka pożyczka przez telefon?

  1. Myślę, że takie pożyczki przez telefon to duże udogodnienie dla osób, które pragną skorzystać z chwilówki dla każdego, nie mają czasu wybierać się do konkretnej placówki, ale jednak potrzebują kontaktu z żywym człowiekiem, który poprowadzi ich przez cały proces. To idealne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku chwilówek dla seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.