Innowacyjność dla większej efektywności

Profesjonalne opakowanie – to proste i szybkie! Pod takim hasłem firma RAJAPACK opublikowała najnowszy katalog materiałów opakowaniowych, magazynowych i biurowych oraz komplementarnych usług. Lista 2 200 produktów została wzbogacona nowymi ofertami promocyjnymi.

bb0364

Katalog, dostępny w wersji drukowanej i interaktywnej, stanowi kompleksowy przewodnik po wszystkich produktach. Przejrzysty układ treści pozwala z łatwością odnaleźć niezbędne artykuły. Precyzyjny opis zawiera zdjęcia, informacje o dostępnych rozmiarach, cenach, ilości w paczce i materiałach, z których produkt został wykonany.

Jeszcze atrakcyjniejszy rabat na kartony RAJABOX

Zniżkami do – 35% objęte zostały flagowe produkty marki RAJA, czyli kartony RAJABOX wykonane z trzywarstwowej lub pięciowarstwowej tektury. W atrakcyjnych cenach można nabyć większość formatów i modeli: białe, brązowe, kartony teleskopowe długie, wąskie oraz z regulowaną wysokością. Wszystkie informacje na temat rabatów zostały szczegółowo opisane w tabelach produktowych zamieszczonych w katalogu.

Uwaga NOWOŚĆ!

Firma RAJAPACK oferuje nie tylko opakowania wysyłkowe i transportowe, ale także szereg profesjonalnych urządzeń RAJASYSTEM. Aktualna oferta została rozbudowana o nowe modele m.in. o urządzenie Fill-Air Rocket wytwarzające poduszki wypełnione powietrzem, New Air I.B. Express produkujące maty bąbelkowe i Geami WrapPak służące do wyrabiania papierowych wypełniaczy. Nowe rozwiązania technologiczne z pewnością usprawnią pracę każdego centrum dystrybucyjnego bez względu na charakter prowadzonej działalności. – Rozbudowujemy ofertę, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby rynku. Dzięki wysokiej jakości produktom o dużym stopniu różnorodności i możliwości personalizacji, ułatwiamy przedsiębiorcom optymalizację ich działań biznesowych. Na naszej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.rajapack.pl, klient może wybrać spośród 2 200 produktów stale magazynowanych, z gwarancją dostawy w 24/48h. Co istotne, do klientów docieramy kilkoma kanałami: za pośrednictwem sklepu online, telefonicznie, mailowo, przez live chat z doradcą ds. opakowań lub osobiście na spotkaniu z przedstawicielem handlowym. Synergia kanałów zapewnia klientom obsługę na najwyższym poziomie – mówi Jarosław Kamiński, Dyrektor Zarządzający RAJAPACK Sp. z o.o..

Nowy katalog RAJAPACK można bezpłatnie zamówić na stronie: www.rajapack.pl/katalog.html

[PR]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.