Impreza firmowa doskonałym sposobem na zgrany zespół

Obecnie coraz częściej planuje się wyjazdy lub imprezy integracyjne pracowników firm. Nie bez powodu takie akcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to szczególnie ważne w większych przedsiębiorstwach, kiedy pracownicy muszą na sobie polegać, jednak nie mają czasu, aby na co dzień ze sobą porozmawiać.

bb3-052

Czemu firmowa impreza?

Istnieje kilka sposobów na wypad rekreacyjny. Może to być na przykład kilkudniowy wyjazd, połączony ze szkoleniem lub konferencją. Wtedy w dzień odbywają się oficjalne spotkania, a wieczorem można udać się do baru, klubu czy na przykład na basen. Taki służbowy wyjazd jest też bardzo dobrą okazją do zorganizowania integracyjnego spotkania. Kiedy jednak dyrekcja firmy nie ma go w najbliższych planach, należy pomyśleć o czymś innym. Może to być wyjście do baru, jednak takie wydarzenia organizuje się raczej w mniejszym gronie, nieoficjalnie. Jeśli chodzi o integrację w firmie, dobrze jest zadbać o odpowiednie planowanie. Wyśmienitym pomysłem wydaje się firmowa impreza w restauracji. Oczywiście należy z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować konkretną ilość miejsc. Jeśli chodzi o planowanie takiego eventu, dobrze byłoby pomyśleć o zarezerwowaniu nawet całej sali. Wtedy pracownicy będą mieli restaurację na wyłączność, co będzie dobrze oddziaływało na chęć prowadzenia konwersacji i bliższego poznania współpracowników.

Gdzie zaplanować takie wydarzenie?

Dobrze byłoby, aby lokal mieścił się poza obrębem miejscowości, w której znajduje się siedziba firmy. Da to uczucie niczym nieskrępowanej wolności, przez co pracownicy będą mogli się nieco rozluźnić. Najlepszym wyjściem będzie zarezerwowanie miejsc gdzieś w okolicy miasta, gdzie nikt nie przerwie zabawy z powodu hałasu czy głośno grającej muzyki. Takim idealnym miejscem jest Hotel Solec, posiadający restaurację oraz własną wędzarnię. Dzięki temu posiłki podczas imprezy integracyjnej mogą zostać wzbogacone o pyszne wędliny oraz wędzone ryby. Na stronie internetowej www.hotelsolec.pl można zauważyć, że hotel jest położony w odosobnionej okolicy, a do tego został wyposażony w ogródek, dzięki czemu można spędzić czas na świeżym powietrzu.

Nie od dziś wiadomo, że impreza integracyjna dobrze wpływa na pracę zespołu. Przede wszystkim ludzie znają się z imion, a nie z określeń typu „ta blondynka z recepcji”. Pozwala to zacieśnić więzi, inaczej spojrzeć na współpracowników. Dzięki temu praca przebiega sprawniej i w całym biurze da się wyczuć przyjazną atmosferę. W takiej sytuacji również klienci i interesanci, przychodzący do siedziby firmy, są milsi. Odpowiednia integracja dobrze wpływała na komunikację między różnymi działami, szczególnie w dużej korporacji. Hotel Solec, będący wręcz idealnym miejscem do zorganizowania imprezy integracyjnej, będzie również miejscem, w którym narodzą się nowe znajomości czy też nawet przyjaźnie. Często bowiem pracujemy z ludźmi nie wiedząc, że podzielają oni nie tylko nasze spojrzenie na świat, ale również zainteresowania i hobby. Impreza integracyjna w restauracji to idealna okazja do tego, aby bliżej się poznać.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.