Dodatkowe korzyści z pożyczką w Providencie

Ruszyła właśnie nowa oferta firmy Provident „Twoja premia”. W ramach promocji każdy nowy klient,który weźmie pożyczkę w Pakiecie Przelew, Pakiecie Gotówka lub Pożyczkę konsolidacyjną ma szansę otrzymać premię w wysokości 5%, 10% a nawet 15%. Świąteczna akcja potrwa do 24 grudnia.

logo-provident

W handlu święta zbliżają się wielkimi krokami. W sklepach i hipermarketach pojawia się coraz więcej produktów, które kuszą ludzi rozglądających się za prezentami dla najbliższych. Według Barometru Providenta, cyklicznego badania opinii publicznej, 69 procent Polaków uważa, że na święta przeznacza zbyt dużo pieniędzy. Promocyjna pożyczka Providenta bazuje na mechanizmie cash-back, który pozwala na realne obniżenie kosztów pożyczki nawet o 15%.

W ramach promocji „Twoja Premia” każdy klient, który skorzysta z oferty Pakiet Przelew, Pakiet Gotówka lub Pożyczka konsolidacyjna w terminie od 5 listopada do 24 grudnia może otrzymać premię w wysokości: 5%, 10% i 15%. Wysokość premii zależy od systematyczności spłat.

Cieszymy się, że możemy nagrodzić Klientów specjalną premią. Wiemy, że takie oferty są doceniane przez Klientów i dobrze wpływają na wizerunek naszej oferty. Dlatego też zdecydowaliśmy o wprowadzeniu takiej promocji akurat przed Świętami – mówi Dorota Bratowska-Świacka, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej w Provident Polska.

reklama:

One thought on “Dodatkowe korzyści z pożyczką w Providencie

  1. Na pewno obniży to nieco koszty tej pożyczki, chociaż i tak pozostaje ona w porównaniu z ofertami banków droga. Ale z drugiej strony, jest o wiele bardziej dostępna, więc na pewno wiele osób się na nią skusi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.