Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego w Banku Pekao

Marża od 1,89% i prowizja od 0% – to specjalne warunki kredytu hipotecznego, z jakich mogą skorzystać klienci Banku Pekao w ramach trwających Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego. Wniosek kredytowy można złożyć całkowicie zdalnie, a wysokość raty kredytu obliczyć w kalkulatorze dostępnym na stronie banku.

kredyt-hipoteczny

Na początku sierpnia Biuro Informacji Kredytowej podało, że w pierwszym półroczu udzielono w bankach aż o 33% kredytów mieszkaniowych więcej niż rok wcześniej. W Pekao w 2 kwartale 2021 r. udzielane były rekordowo wysokie wolumeny kredytów mieszkaniowych i ich wartość była o ponad 50% wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

Z decyzją o zakupie mieszkania lub budowie domu nie warto zwlekać, w szczególności jeśli mamy możliwość skorzystania z  atrakcyjnych warunków kredytowych. W Banku Pekao do 31 sierpnia trwają Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego, podczas których można skorzystać ze specjalnej oferty.

Osobom planującym zakup nieruchomości i dysponującym co najmniej 20-procentowym wkładem własnym, bank oferuje teraz marżę w wysokości nawet 1,89%. Dodatkowo, decydując się na ubezpieczenie spłaty kredytu, klienci mają możliwość wybrania oferty z prowizją 0%. Bank finansuje do 90% wartości nieruchomości.

­– Warto sprawdzić ofertę kredytów mieszkaniowych w Pekao w czasie trwających do końca sierpnia „Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego” i skorzystać z promocyjnej oferty z obniżoną marżą i z prowizją 0%. Wniosek można złożyć nie tylko w placówkach banku ale i w serwisie Pekao24 bez konieczności wizyty w banku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami na infolinii oraz w naszych placówkach – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Raty potencjalnego kredytu obliczy dla klientów kalkulator „Szybka rata” dostępny na stronie internetowej Pekao. Wniosek kredytowy oraz wszelkie inne potrzebne dokumenty można przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. W całym procesie zapewniamy wsparcie dedykowanego doradcy hipotecznego, a wizytę w placówce banku ograniczamy jedynie do podpisania umowy kredytowej. Spiesz się, oferta specjalna jest ważna tylko do 31 sierpnia 2021 roku.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.