Credit Agricole: bezpłatne bankomaty za granicą

Credit Agricole przygotował dla posiadaczy 1 Konta i Konta PROSTOoszczędzającego PLUS promocję, dzięki której – przy pomocy karty debetowej w PLN lub w walucie obcej (EUR, USD) bezprowizyjnie wypłacą gotówkę z bankomatów na całym świecie.

bb0182

Natomiast właściciele Konta PROSTOoszczędzające PREMIUM, którzy bezpłatną wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie mają zapewnioną – w przypadku karty debetowej w PLN – w standardzie, dzięki promocji bezprowizyjnie mogą wypłacić gotówkę także przy pomocy karty debetowej wydanej do kont walutowych (EUR, USD).

Promocja trwa do 1 marca 2015 r.

Z obserwacji biur podróży wynika, że ferie to w Polsce najpopularniejszy czas zimowego wypoczynku. W tym roku aż o 18 proc[1]. więcej osób – niż poprzedniej zimy – deklaruje, że pomiędzy styczniem a marcem zaplanowało wyjazdy zagraniczne. Ciepła i bezśnieżna zima sprawia, że najchętniej wybieranymi kierunkami są kraje alpejskie. Choć są to państwa z rozbudowaną infrastrukturą płatniczą, to jednak wciąż w wielu sytuacjach gotówka stanowi jedyną akceptowalną formę płatności.

Dlatego właśnie Credit Agricole zadecydował, że pomiędzy styczniem a marcem, na które przypada zimowy urlop większości Polaków, w tym także ten spędzany za granicą, umożliwi posiadaczom i współposiadaczom Konta PROSTOoszczędzającego PLUS lub 1 Konta, posiadającym kartę płatniczą w PLN lub w walucie obcej (EUR, USD) darmową wypłatę  gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie. Z kolei posiadacze i współposiadacze Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM, którzy w standardzie mają zagwarantowaną wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą w przypadku konta prowadzonego w PLN, dzięki promocji będę mogli –  bez opłat – wypłacić gotówkę także przy pomocy karty debetowej w walucie obcej (EUR, USD).

Credit Agricole przypomina klientom, że warto, aby – niezależnie od tego, czy będą za granicą płacić kartą, czy też przy jej pomocy wypłacać gotówkę – zabezpieczyli się przed jej ewentualnym zgubieniem lub kradzieżą. W tym celu zachęca do przypomnienia sobie ogólnopolskiego numeru telefonu, pod którym można zastrzec kartę + 48 828 828 828.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl w zakładce konta.

[1] Dane za Neckermann Polska BP sp. z o.o.

[informacja prasowa]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.