Chcesz tablet na święta od banku Citi Handlowy?

Bank Citi Handlowy już rozdaje świąteczne prezenty! W nowej promocji karty kredytowej banku Citi Handlowy do wygrania jest 3 tysiące tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. W świątecznym konkursie nowi posiadacze karty kredytowej mogą wygrać jeden z tabletów. Do udziału w konkursie nowi posiadacze Karty Kredytowej Citibank mogą zgłaszać się do końca listopada.

pb1111b

O konkursową kartę można wystąpić wypełniając specjalny formularz online. Karta dostępna może być za 0 zł miesięcznie po osiągnięciu określonego progu wydatków. W przypadku karty Silver próg ten to 1000 zł wydatków miesięcznie, w przypadku karty Gold – 2000 zł, karty Platinum – 4000 zł.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty i stać się posiadaczem tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 trzeba po tym jeszcze jak najszybciej skorzystać z nowej karty kredytowej Citibank i dokonać nią zakupów na kwotę minimum 750 zł. Do tego należy co najmniej raz zalogować się w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub do aplikacji bankowości mobilnej CitiMobile. Wszystko w okresie do 22 grudnia 2014 roku. W konkursie nagrodzonych zostanie 3000 pierwszych klientów, którzy spełnią te warunki.

Konkurs „Karta Kredytowa Citibank z tabletem – konkurs świąteczny” trwa do 30 listopada 2014 roku. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które mają więcej niż 21 lat i min. 3 miesięczny staż pracy w obecnej firmie lub mają min. 25 lat i prowadzoną działalność gospodarczą od 2 lat i ich dochód netto wynosi 1200 zł. Dodatkowo od 1 stycznia 2012 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie

https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa/tablet/?prid=123456

Zasady konkursu:

 1. Wypełnij formularz i przejdź pozytywnie weryfikację przez doradcę banku celem przyznania karty kredytowej.
 2. Dostarcz ważny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane podczas weryfikacji dochody, zgodnie z listą wymaganych przez bank Dokumentów (sprawdź listę w regulaminie), aby otrzymać kartę kredytową.
 3. Dokonaj nowo wydaną kartą bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę min. 750 zł do 22 Grudnia 2014 r.
 4. Zaloguj się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online www.citibankonline.pl  lub za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile do 22 grudnia 2014 r.
 5. Nagrodę w konkursie wygra 3 000 użytkowników, którzy jako pierwsi spełnią warunki zawarte w regulaminie.
 6. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w tygodniu świątecznym – 22 – 28 Grudnia 2014 r. Informacja o nagrodzie zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail.

Ograniczenia:

 • Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21 roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące
 • W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: minimum 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25 roku życia
 • Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 • Nie posiadających żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2012 r.

Zalety karty kredytowej Citibank:

 • Rabaty nawet do -50% w prawie 5000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce
 • Kredyt 0% do 56 dni dla transakcji bezgotówkowych
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę po osiągnięciu określonego progu wydatków (karta Silver: 1000 zł, karta Gold: 2000 zł, karta Platinum: 4000 zł)
 • 0 zł opłaty za naklejkę do karty MasterCard PayPass
 • bezpieczeństwo transakcji – Bank będzie odpowiedzialny za transakcje dokonane bez Twojej wiedzy i zgody, bez użycia PIN, nawet do 72 godzin przed zastrzeżeniem karty
 • Chcesz tablet? – Skorzystaj z promocji! >>>
reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.