Cenisz sobie praktyczność i oszczędnośc czasu? Skorzystaj z Powerpost

W dzisiejszym świecie szybkość przesyłania informacji ma kluczowe znaczenie, szczególnie w sferze biznesowej. Od wielu lat firmy zajmujące się obsługą masowego wysyłania informacji prześcigają się w pomysłowości i sposobach które mają przyśpieszyć proces transportu informacyjnego. Prawdziwą rewolucją na tym polu okazał się program PowerPost.

Nierzadko zdarza się, że w dużych korporacyjnych firmach wiele nakładów finansowych zostaje przeznaczonych na dział wysyłania informacji. Jest to dość problematyczne, ponieważ konieczne jest nadzorowanie grupy ludzi, na barkach których spoczywa dostarczenie masowej ilości wiadomości tekstowych, często w bardzo krótkim czasie. Fachowcy z firmy inforsys.pl zwracają uwagę, że wielokrotnie zdarza się, iż pilna wiadomość jest dostarczana do klienta zbyt późno lub w ogóle nie zostaje wygenerowana. Ma to niestety bardzo negatywny wpływ na wizerunek firmy oraz na budowanie relacji z klientami.

Rozwiązaniem tych problemów może być program PowerPost. Pod tą dość enigmatyczną nazwą kryje się szereg kompleksowych usług łączących funkcjonalność poczty eletronicznej oraz tradycyjnych usług poligraficznych i pocztowych. Dzięki temu pojawia się możliwość natychmiastowej wysyłki dokumentów, które wcześniej są generowane na komputerze z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do internetu. Sprawia to, że nie ma potrzeby tracenia czasu na drukowanie, kopertowanie, adresowanie i wizyty na poczcie.

O walorach PowerPost świadczyć mogą nagrody, jakimi ta usługa została obdarowana. Do najważniejszych należy tytuł „Najwyższa jakość Quality International 2015 – Złote Godło QI Services”. Warto nadmienić, że jest to największy program projakościowy w naszym kraju, za realizację którego odpowiada Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, a także Klub Polskie Forum ISO 9000

Nagroda ta niewątpliwie nie została przyznana przypadkowo. Dzięki usłudze PowerPost zyskuje się znaczną oszczędność czasu. Jak dodają specjaliści z inforsys.pl, program ten daje możliwość korzystania z usług pocztowych bez konieczności opuszczania miejsca pracy. Jest to możliwe przez dostęp do systemu poczty hybrydowej poprzez stronę WWW. Jednocześnie znacznie skraca się czas konieczny na przygotowanie korespondencji.

Usługa pozwala również na redukcję kosztów obsługi korespondencji. Wynika to z faktu, że w przypadku PowerPost nie występują koszta jednostkowe związane z zakupem kopert, tonera, papieru czy opłat pocztowych. Oszczędza się także na przesunięciu przygotowania listów z obszarów o wysokich kosztach do znacznie tańszego obszaru automatycznej obróbki korespondencji.

Program wpływa na poprawienie organizacji pracy. Pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich, co umożliwia skierowanie ich do innych zadań biznesowych. Sam transport danych przeprowadzany jest za pośrednictwem bezpiecznych łączy. Gwarantuje to pełną tajemnicę korespondencji i ochronę danych osobowych.

PowerPost to także nadzór i zwiększenie kontroli nad firmą, poprzez kontrolę obiegu korespondencji wychodzącej oraz kontrolę kosztów dzięki określeniu uprawnień dla poszczególnych użytkowników.

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.