Bank Millennium: 0% prowizji dla kredytu w programie „Mieszkanie dla Młodych”

Od 1 września czyli od dnia wejścia w życie nowelizacji ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania dla młodych, Bank Millennium znosi prowizję dla wszystkich wniosków o kredyt hipoteczny w programie „Mieszkanie dla Młodych” złożonych do 31 grudnia 2015 r.

pb1504b

Cieszę się, że jako bank możemy dołożyć własną cegiełkę do rządowego programu wsparcia osób, chcących poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Chodzi nam o to, by nie tylko program, ale też kredyt był dla zainteresowanych bardziej dostępny. W chwili, gdy kredyty w programie „Mieszkanie dla Młodych” wyceniane są przez rynek tak samo lub drożej niż standardowe kredyty hipoteczne, my obniżamy koszty. Zamiast 2%, osoby spełniające warunki rządowego programu, nie zapłacą prowizji w ogóle. Wierzę, że klienci docenią to wsparcie.– mówi Agata Chrzanowska, Kierująca Wydziałem Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

Program „Mieszkanie dla Młodych”, następca „Rodziny na swoim” działa od 1 stycznia 2014 r. Już po roku funkcjonowania okazało się, że nie realizuje w pełni założeń i pokładanych w nim nadziei. W 2014 r. wykorzystano niecałe 35% przygotowanej puli dofinansowania, a beneficjentami były nie rodziny z dziećmi, a głównie single (77% wg kryterium ilościowego).

Po wejściu w życie nowelizacji, dofinansowanie w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” będzie dostępne dla szerszej grupy klientów. Włączenie do programu lokali z rynku wtórnego zwiększy pulę mieszkań objętych programem, przede wszystkim w mniejszych miejscowościach, gdzie rynek deweloperski stanowi margines sprzedaży. W przypadku osób wychowujących trójkę i więcej dzieci, zniesienie kryterium wieku oraz kryterium nieposiadania innego mieszkania uatrakcyjni program dla rodzin wielodzietnych. W wielu sytuacjach wzrośnie też wysokość dopłat np. w przypadku rodziny z minimum trójką dzieci z 15% do aż 30% ceny nabycia.

Unikatowa oferta kredytu w programie „Mieszkanie dla Młodych”:

  • prowizja 0% dla wniosków złożonych do 31 grudnia 2015 r.
  • marże niższe o 0,5% dla Klientów aktywnie korzystających z wybranych usług banku
  • dofinansowanie wkładu własnego:

– do 10% ceny nieruchomości dla osób nabywających mieszkanie lub dom, które nie posiadają dzieci

– do 15% ceny nieruchomości dla osób nabywających mieszkanie lub dom, które na dzień złożenia wniosku wychowują jedno dziecko

– do 20% ceny nieruchomości dla osób nabywających mieszkanie lub dom, które na dzień złożenia wniosku wychowują dwoje dzieci

– do 30% ceny nieruchomości dla osób nabywających mieszkanie lub dom, które na dzień złożenia wniosku wychowują troje lub więcej dzieci

  • finansowanie do 90% wartości nieruchomości.

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium to także: szybkie procesowanie wniosku, akceptacja wielu różnych źródeł dochodu, możliwość realizacji zleceń związanych z obsługą kredytu za pośrednictwem serwisu internetowego Millenet oraz łatwy kontakt z bankiem pod specjalnym numerem telefonicznym dedykowanym obsłudze kredytów i pożyczek hipotecznych.

[PR]

reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.