UWAGA!!!
Wydawca portalu Biznes-blog.pl oferuje do sprzedaży domeny internetowe:

  1. emerytury.info – domena nadaje się na serwis informacyjny o emeryturach, planach emerytalnych, możliwości oszczędzania na emeryturę, itp.
  2. fanseo.pl – domena nadaje się na serwis z tematem optymalizacja lub marketing internetowy.
  3. poradnik.info.pl – domena nadaje się np. na serwis poradnikowy z różnych dziedzin.
  4. prasowe.info – domena idealnie nadaje się do stworzenia portalu z informacjami prasowymi. Można zarabiać m.in. na abonamentach dla firm za publikację artykułów public relations, informacji i komunikatów prasowych oraz za publikację artykułów sponsorowanych.

Poważne oferty z proponowaną ceną proszę przesyłać na adres: biuro[at]biznes-blog.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl
Informuję, że powyższe domeny nie są wystawione na żadnym portalu aukcyjnym. Oferta jest bezpośrednia, bez pośredników i prowizji. Wydawnictwo nie zajmuje się handlem domenami. Domeny sprzedajemy w związku z modyfikacjami naszej oferty wydawniczej. Nie sprzedajemy domen poza granicę Polski. Określając cenę, proszę brać pod uwagę potencjał domeny…
Wydawnictwo nie jest płatnikiem podatku VAT – ustalona cena jest ceną ostateczną (brutto). Wydawnictwo wystawia faktury na kwotę brutto. Cesja domeny zostanie dokonana po zaksięgowaniu wpłaty.

Jeśli domena jest na powyższej liście, to znaczy, że oferta jej sprzedaży jest aktualna.

Zapraszam do składania ofert!!!

Kup domenę – zainwestuj w swój biznes! Zarabiaj w Internecie!

+++++++++

Prezentowana oferta ma jedynie charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zapraszamy do negocjacji ceny i składania ofert na adres: biuro[at]biznes-blog.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl