UWAGA!!!
Wydawca portalu Biznes-blog.pl oferuje do sprzedaży domeny internetowe:

  1. emerytury.info – domena nadaje się na serwis informacyjny o emeryturach, planach emerytalnych, możliwości oszczędzania na emeryturę, itp.
  2. erotyczne.info – domena nadaje się na serwis poradnikowy, informacyjny lub z ogłoszeniami. Oferta dotyczy tylko sprzedaży domeny, bez zawartości strony internetowej.
  3. fanseo.pl – domena nadaje się na serwis z tematem optymalizacja lub marketing internetowy.
  4. infomoto.net – domena nadaje się np. na portal motoryzacyjny. Oferta dotyczy tylko sprzedaży domeny, bez zawartości strony internetowej.
  5. infopraga.net – domena nadaje się na stronę poświęconą stolicy Republiki Czeskiej lub dzielnicy Warszawy o tej samej nazwie.
  6. poradnik.info.pl – domena nadaje się np. na serwis poradnikowy z różnych dziedzin.
  7. prasowe.info – domena idealnie nadaje się do stworzenia portalu z informacjami prasowymi. Można zarabiać m.in. na abonamentach dla firm za publikację artykułów public relations, informacji i komunikatów prasowych oraz za publikację artykułów sponsorowanych.
  8. smakosz.info.pl – domena nadaje się np. na portal kulinarny lub wizytówkę baru albo restauracji.

Poważne oferty z proponowaną ceną proszę przesyłać na adres: biuro[at]biznes-blog.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl
Informuję, że powyższe domeny nie są wystawione na żadnym portalu aukcyjnym. Oferta jest bezpośrednia, bez pośredników i prowizji. Wydawnictwo nie zajmuje się handlem domenami. Domeny sprzedajemy w związku z modyfikacjami naszej oferty wydawniczej. Nie sprzedajemy domen poza granicę Polski. Określając cenę, proszę brać pod uwagę potencjał domeny…
Wydawnictwo nie jest płatnikiem podatku VAT – ustalona cena jest ceną ostateczną (brutto). Wydawnictwo wystawia faktury na kwotę brutto. Cesja domeny zostanie dokonana po zaksięgowaniu wpłaty.

Domena, która zostanie sprzedana, zniknie z powyższej listy. Jeśli domena jest na liście, to znaczy, że oferta sprzedaży jest aktualna.

Zapraszam do składania ofert!!!

Kup domenę – zainwestuj w swój biznes! Zarabiaj w Internecie!

+++++++++

Prezentowana oferta ma jedynie charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zapraszamy do negocjacji ceny i składania ofert na adres: biuro[at]biznes-blog.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl