Nasz subiektywny ranking hostingów

(hosting – to w skrócie miejsce w Internecie na Twoją stronę internetową)

  1. Hekko.pl – Firma powstała w 2007 roku. Aktualna oferta to cztery plany taryfowe. Hosting jest obsługiwany przez wyjątkowo szybki i wydajny serwer www (LiteSpeed) oraz zaawansowany silnik bazodanowy MariaDB. Taki dobór komponentów sprzyja osiąganiu lepszych wyników strony w testach wydajnościowych. Polska lokalizacja data center zapewnia niskie pingi (średnio 5-10 ms dla użytkowników w Polsce), wydajną sieć, szybsze reakcje.

> zobacz ofertę firmy Hekko.pl >>>

Hekko.pl

  1. Kylos.pl – od 14 lat zapewnia bezpieczny i niedrogi hosting. Wybierając dostawcę usług hostingowych powierzasz mu swój biznes i reputację. Chcesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie jest we właściwych rękach. Firma Kylos powstała w 2003 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi. Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowuje centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

> zobacz ofertę firmy Kylos.pl >>>

Kylos.pl

  1. AttHost.pl – świadczy usługi hostingowe od 2012 roku. Wykupując usługę hostingu, otrzymujesz dożywotnią gwarancję stałej ceny. Wszystkie serwery obsługiwane są przez autorski panel administracyjny, który zapewnia samodzielną, kompleksową oraz łatwą i przyjemną obsługę konta. Stworzenie autorskiego rozwiązania pozwala zaoferować usługi niedostępne u konkurencji. Jedną z nich jest możliwość uruchamiania aplikacji napisanych w Django oraz Ruby on Rails, którymi zarządzanie w całości zintegrowane jest z panelem administracyjnym konta.

> zobacz ofertę firmy AttHost.pl >>>

AttHost.pl

  1. Linuxpl.com – firma działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 15 lat. Dostarcza klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzy doskonałe zaplecza dla ich działalności. Celem firmy jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Oprócz świadczonych usług hostingowych, firma zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych, rejestracją domen internetowych oraz telefonią internetową.

> zobacz ofertę firmy Linuxpl.com >>>

Linuxpl.com

  1. Kei.pl – działa na polskim rynku usług internetowych od 2000 roku. Należy do czołówki firm świadczących usługi hostingowe w Polsce. Posiada własne Centrum Danych, w którym na ponad 500 serwerach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.

> zobacz ofertę firmy Kei.pl >>>

Kei.pl