Nasz subiektywny ranking hostingów

(hosting – to w skrócie miejsce w Internecie na Twoją stronę internetową)

  1. dhosting.pl – już od 15 lat świadczy usługi hostingowe. Flagowym produktem firmy jest Elastyczny Web Hosting – unikalna usługa, która umożliwia rozliczanie się w zależności od wykorzystanych zasobów oraz automatycznie zwiększa lub zmniejsza parametry serwera w zależności od potrzeby stron WWW. Poza tym posiadamy szereg wypracowanych osiągnięć taki jak, opracowanie autorskiego panelu administracyjnego, zbudowanie własnej serwerowni, udostępnienie API, modułu CRON czy zapewnienie redundantnych systemów serwerowych.

dhosting.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  1. Kylos.pl – od 14 lat zapewnia bezpieczny i niedrogi hosting. Wybierając dostawcę usług hostingowych powierzasz mu swój biznes i reputację. Chcesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie jest we właściwych rękach. Firma Kylos powstała w 2003 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi. Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowuje centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

Kylos.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  1. Linuxpl.com – firma działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 15 lat. Dostarcza klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzy doskonałe zaplecza dla ich działalności. Celem firmy jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Oprócz świadczonych usług hostingowych, firma zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych, rejestracją domen internetowych oraz telefonią internetową.

Linuxpl.com

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  1. Kei.pl – działa na polskim rynku usług internetowych od 2000 roku. Należy do czołówki firm świadczących usługi hostingowe w Polsce. Posiada własne Centrum Danych, w którym na ponad 500 serwerach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.

Kei.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

  1. Hekko.pl – Firma powstała w 2007 roku. Aktualna oferta to pięć planów taryfowych. Hosting jest obsługiwany przez wyjątkowo szybki i wydajny serwer www (LiteSpeed) oraz zaawansowany silnik bazodanowy MariaDB. Taki dobór komponentów sprzyja osiąganiu lepszych wyników strony w testach wydajnościowych. Polska lokalizacja data center zapewnia niskie pingi (średnio 5-10 ms dla użytkowników w Polsce), wydajną sieć, szybsze reakcje.

Hekko.pl